Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


Příspěvky na fomto fóru...

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> Návrhy, připomínky, rejpání, apod.
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jarda315
Site Admin


Založen: 31.5.2006
Příspěvky: 97
Bydliště: Havlíčkův Brod

PříspěvekZaslal: úterý 27 červen 2006, 16:48    Předmět: Příspěvky na fomto fóru... Citovat

Fórum dělají lidé.

Nedělám ho já, ani David, ale VY. Pokud nebudou příspěvky, nebudou ani návštěvy a fórum upadne v zapomění. Podělte se s ostatními o vaše problémy s vaším miláčkem - mám na mysli MOTO, ne milenku, manželku, partnerku Laughing .
Když jsem zpětně koukal do staré knihy návštěv, byl tam dost velký provoz. Možná to bude tím že začalo léto, a většina vypadne ven. Pokud by vám chyběl chat, pokusil bych se ho zřídit, ale je to na Vás ostatních jak se k tomu vyjádříte.
Pokud si myslíte že je registrace nějaké omezení, vězte že je to jen pro dobrou věc. SPAM je svinstvo, a sem nepatří. Stačí pročíst jiná fóra kde byl vstup bez registrace.
Zatím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Semo
Anonymní





PříspěvekZaslal: úterý 27 červen 2006, 17:26    Předmět: Citovat

Myslím, že CHAT by bol zbytočný....Poväčšine by tam bol každý sám a potom by to aj prestalo baviť kecať sám so sebou a tak by tam už nikto ani nechodil Wink
Návrat nahoru
Jarda315
Site Admin


Založen: 31.5.2006
Příspěvky: 97
Bydliště: Havlíčkův Brod

PříspěvekZaslal: úterý 27 červen 2006, 17:32    Předmět: Citovat

ANO, taky jsem toho názoru, ale kdyby se tu někdy sešlo více nadšenců, tak by tam mohli pokecat, a třeba se pozdravit. Uvidíme časem. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rolda
Anonymní





PříspěvekZaslal: úterý 27 červen 2006, 21:45    Předmět: Citovat

Byl bych trochu optimista.Konečně je venku pořádný počasí a čas dovolených,tak si myslím že se to snad zlepší.Uživatelů docela přibývá.Chat by nebyl k zahození,protože si mylím že ne všichni jsou zastáncem třeba ICQ po kterém by to eventuelně taky šlo ale mít možnost chatu po přihlášení do fóra by bylo jistě mnohem jednodušší.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> Návrhy, připomínky, rejpání, apod. Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist