Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


Chat - ShoutBox

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> Návrhy, připomínky, rejpání, apod.
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jarda315
Site Admin


Založen: 31.5.2006
Příspěvky: 97
Bydliště: Havlíčkův Brod

PříspěvekZaslal: pátek 30 červen 2006, 16:51    Předmět: Chat - ShoutBox Citovat

Dole na úvodní stránce fóra jsem připravil Chat, můžete ho začít využívat dle libosti. Je to v podstatě obdoba návštěvní knihy co byla na www.gilera.cz , ale s velkým výběrem nastavení.
Takže chat mohou používat pouze zaregistrovaní uživatelé, dále by se měl automaticky mazat po 24 hodinách, ale nemám to odskoušené. Databáze není nafukovací, tak proto toto opatření.


Naposledy upravil Jarda315 dne pátek 30 červen 2006, 23:49, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 342
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pátek 30 červen 2006, 18:21    Předmět: Chat Citovat

Dobrej nápad Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jarda315
Site Admin


Založen: 31.5.2006
Příspěvky: 97
Bydliště: Havlíčkův Brod

PříspěvekZaslal: sobota 01 červenec 2006, 13:23    Předmět: Citovat

OPRAVA:
********
Takže jsem tu zpět. Po nočním pátrání jsem udělal nějaké úpravy: chrr

1, Chat musel z první stránky pryč, důvod bylo to, že se zatěžovala komunikace s databází na serveru.

2, Umístnil jsem v hlavičce stránky odkaz. V reklamím banneru v úvodu stránky je jen upozornění - nikoli odkaz.

3, Dál se mi podařilo vyřešit automatický reload, který jsem nastavil na 20 sekund. Odzkoušel jsem ho a zdá se mi optimální.

4, Na úvodní stránce dole u loginu - (Kdo je přítomen), je i údaj o počtu a seznamu uživatelů nacházejících se právě na chatu.

Pište připomínky. Jarda Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> Návrhy, připomínky, rejpání, apod. Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist