Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


Jedu cca 500 metrů, pak to začne strílet do výfuku

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Laďa Prášil
Anonymní





PříspěvekZaslal: pondělí 13 srpen 2007, 11:21    Předmět: Citovat

Nemáš to špatný přívodem benzínu do karburátorů?? Dělaj to třeba filtry na hadičce: zavzdušňujou karbce: Neteče to, ochodí sto to po nastart a pak začne střílet a zdechne. Počkáš, normálně nastartuješ a vše se opakuje... Na zapalování bych to neviděl.. Odkud jsi? (Já Šternberk)
Návrat nahoru
pettas



Založen: 2.7.2006
Příspěvky: 158
Bydliště: Ořechov

PříspěvekZaslal: pondělí 13 srpen 2007, 22:44    Předmět: Citovat

prvne badej nad krmeni stroje zapalovanim to neni jak tvrdi nekdo,,, ze staci kapka vody a uz to nejede, ja to potopim klidne cely do vody az po karbece a motor vali dal no problemo Hurá ale je to docela nachylny na smes podle toho co popisujes ti malo tece benalu do karbce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Laďa Prášil
Anonymní





PříspěvekZaslal: úterý 14 srpen 2007, 09:04    Předmět: Citovat

No tak to jsme se shodli Very Happy
Návrat nahoru
Ludva
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 15 srpen 2007, 16:11    Předmět: Citovat

Dával jsem nové hadičky a + jsem tam dal jeden malej filtr!!Mě spíš zaráží, že mi to 100 kiláků jelo úplně normálně a pak znava konec!!
Jsem kousek od Mělníka.
Návrat nahoru
Laďa Prášil
Anonymní





PříspěvekZaslal: neděle 19 srpen 2007, 08:14    Předmět: Citovat

NO a zkus vynechat ty filtry, jestli máš čistou nádrž. Aspoň zkušebně.
Fakt si myslím, že zapalováním to nebude. Já mám doma origo CDI, ale nevím jesti funguje, protože už tam mám ignitech a tohle staré jsem jen dostal k tomu..
Návrat nahoru
Laďa Prášil
Anonymní





PříspěvekZaslal: neděle 19 srpen 2007, 08:20    Předmět: Citovat

Některý filtry se chovají podivně, možná právě těch sto km stačilo.. Já měl na Jawě 35O a asi se ucpávaly olejem... Very Happy
Taky se občas zavzdušňujou, nevím kde ho máš umístěný a jak: Ideání je asi hned u kohoutu na stojato. Což na vždy jde. Zkus ho prostě dát do hajzlu a uvidíš. Motor tím nezničíš. Navíc některý karbecy mají filtr vestavěný-sítko. Může být ucpaný taky. Prostě to vidím pořád spíš na dodávku paliva.
Návrat nahoru
Laďa Prášil
Anonymní





PříspěvekZaslal: neděle 19 srpen 2007, 08:24    Předmět: Citovat

A kuriozita na závěr: ve starých příručkách upozorňují na nutnost mít průchozí odvzdušňovací otvor v nádrži. Natankuješ, jedeš jedeš a najednou nic, protože podtlak v nádrží drží palivo, podíváš se jestli máš benál: máš dost, zavřeš a jedeš dál... protože jsi tam pustil vzduch.
Návrat nahoru
Ludva
Anonymní





PříspěvekZaslal: neděle 19 srpen 2007, 10:52    Předmět: Citovat

TO Láďa Prášil : To už mi taky říkal zrovna včera můj kamarád, že tam vznikne podtlak a nejede to!A co stím?Asi koupi nějaké obyč víčko na nádrž.
Ale jestli je to tímhle tak budu fakt hotovej - mega závada Cool
Návrat nahoru
Laďa Prášil
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 23 srpen 2007, 19:34    Předmět: Citovat

Ludva napsal:
TO Láďa Prášil : To už mi taky říkal zrovna včera můj kamarád, že tam vznikne podtlak a nejede to!A co stím?Asi koupi nějaké obyč víčko na nádrž.
Ale jestli je to tímhle tak budu fakt hotovej - mega závada Cool


NO tak nevím, jestli´s to vřešil.. neznám RC ale odvzdušnění je tam asi nejakou hadickou a ne přes víčko. Může být skřípnutá.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist