Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


Gilera RC 125 "Privera "
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
goulash



Založen: 4.6.2006
Příspěvky: 140
Bydliště: Zašová u Val. Mezu

PříspěvekZaslal: pondělí 15 říjen 2007, 17:16    Předmět: Citovat

ptmoto napsal:
taky se sem seru s jinym italem a to aprilia tuareg rally 125 a ma mechanickou priveru ale neznam ten povestnej kopanec do zadku pri otevreni privery. nedavno jsem zadrel a kdyz si to vesele rozdelavam tak sem dostal sok. Nuz privery je spojen lankem s nozni brzdou. Kdyz jsem zjistoval tak me uklidnilo to, ze nuz je neustale zasunut a pri brzdeni se nuz vysune a ucpe vyfukovej kanal a tim padem me motka do jiste miry brzdi motorem jako 4takt. Zajimavy reseni.
2T motorem prd brzdí.... Nechápu co to je za kktinu Very Happy Very Happy To je fakt originální řešení...? To se mi nechce ani při nejmenším věřit Laughing Spíš to mě před tebou kutil Tim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ptmoto
Anonymní





PříspěvekZaslal: pondělí 15 říjen 2007, 17:22    Předmět: Citovat

taky sem myslel ze je to pi.ovina ale jeden znamej co dela do motorek me rikal ze to tak je a neni ani poznat ze by to delal pat a mat, origo modrej bowden, uchyt je ok a mezi brzdou a uchytem na ramu je prachovka
Návrat nahoru
george



Založen: 25.9.2006
Příspěvky: 58
Bydliště: RYCHVALD

PříspěvekZaslal: pondělí 15 říjen 2007, 19:49    Předmět: Citovat

já na tuaregu jezdil,a měl normálni "obyč přívěru" žádnou na páčku brzdy... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
goulash



Založen: 4.6.2006
Příspěvky: 140
Bydliště: Zašová u Val. Mezu

PříspěvekZaslal: pondělí 15 říjen 2007, 20:23    Předmět: Citovat

george napsal:
já na tuaregu jezdil,a měl normálni "obyč přívěru" žádnou na páčku brzdy... Very Happy
Taky se mi to nějak nezdá... Navíc jsem se dlouho tak nepobavil, jsem se tu chlamal jak blázen u kompu Laughing Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist