Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


Jak jsem přišel o kola...

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Radar



Založen: 3.6.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: úterý 16 říjen 2007, 21:14    Předmět: Jak jsem přišel o kola... Citovat

Když nic jinýho tak si tady aspoň vyleju zlost Crying or Very sad
Takže:
Jedu si to takhle jednoho krásného sobotního večera po silnici ze Svitav na Lanškroun, aniž bych tušil jaká zkáza na mě čeká projíždím Opatovem. To už ale projíždím mírnou pravotočivou zatáčkou a aniž bych cokoliv zaregistroval (byla už tma tmoucí) ozve se mě pod kolama rána jako kráva a vzápětí za ní druhá. BUCH ........ BUCH a pak už jen ticho. Motorka líta ze strany na stranu a mám co dělat abych sebou na místě nelisknul. Už sem dojel jenom setrvačností 20m ke krajnici a odstavil to. Ha kola jsou prázdný, při těch ranách jsem zaslechnul něco jako když sem rozbije skleněná flaška, prostě tříštění střepů. Šel jsem se teda podívat zpět co že to bylo za prasečinu na cestě a koukám že v silnici je díra jak do pekla.



OK vracím se k motorce a pomalu mě začíná docházet co mě to tak připomínalo zvuk střepů. Když jsem se kouknul na kola myslel jsem že chytnu infarkt:





Prostě oba ráfky na v háji, přední navíc rozebranej na díly který jsem stejně nenašel ani na silnici ani v příkopě. Navíc obě gumy ohnutý v kordu takže nejspíš taky na vyhození Mad Mad . Šel jsem ještě obhlídnout jednou tu past na mamuta a když jsem zjistil že obrovský kusy asfaltu z té díry leží kolem v příkopě a lampa veřejnýho osvětlení zarostlá větvema stromu tu díru zastiňuje místo osvětlování volám příslušníky. Po příjezdu hluchavky okamžitě argumentujou že na začátku obce je značka "nerovnost vozovky" s dodatkovou tabulkou 6km čili jsem nepřizpůsobil jízdu stavu a povaze vozovky bla,bla,bla atd.atd. navíc pokud pokud budu chtít sepsat protokol o nehodě oznáměj mě automaticky na příslušnej městskej úřad kde se mnou bude zahájeno správní řízení (poplatek 2000Kč automaticky + pokuta 15 000-30 000Kč pokud mi bude prokázána vina že jsem (si) způsobil dopravní nehodu). V můj neprospěch by samozřejmě hovořila zmíněná značka, takže prokázání viny by nebyl velký problém. Tudiž jsem sklopil ocas a poslal pány policisty zpátky tam odkud přijely. Na značku se určitě bude odvolávat jak majitel silnice (v tomto případě ŘSD ČR) tak její správce SÚS Pardubického kraje, ale vše je ještě samozřejmě v běhu, úřední mašinérie už se rozběhla, zatím se však ke mě nikdo nevyjádřil Confused . Možná ještě víc mě štve to že poaždé když tuhle značku ti naši "lepiči" někde umístěj je tím silnice jinak v havarijním stavu vlastně "opravena" všichni si nad tím mejou ruce a nikdo jim nic neprokáže. A proč s tím tady vlastně otravuju? No prostě opět je mi jasné že v našem "právním" státě je veškerá snaha domoct se spravedlnosti marná Sad . Takže hlavně vofafrně a dávat bacha na "nerovnosti vozovky"

KURVY jedny silničářský UFF to se mi ulevilo

Jo kdybyste někdo věděl o předním kole na Gileru Nordwest určitě se mi ozvěte good Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Radovan



Založen: 5.6.2006
Příspěvky: 96
Bydliště: Martin - Slovensko

PříspěvekZaslal: pátek 19 říjen 2007, 19:05    Předmět: Citovat

S tými ráfikmi to dost zamrzí Confused . Ak neuspeješ nad originálmi, skús sa poobzerat po ráfikoch so suzuki GSX 600 ročník myslím 93, 94. V polovičke agusta som si zadovážil pekne upravené RC 600 na supermotarda. No a kolesá sú údajne s tej suzi GSX 600, plus dorobené podložky pre presné uchytenie kotúčov Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radar



Založen: 3.6.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: sobota 20 říjen 2007, 09:03    Předmět: Citovat

Radovan> OK když neseženu origoš zkusím tu GSX-R. Není to RC na motardech cos koupil náhodou žluté??? Před časem sem jedno viděl v inzerátech, vypadalo dost GOOD good
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Radovan



Založen: 5.6.2006
Příspěvky: 96
Bydliště: Martin - Slovensko

PříspěvekZaslal: neděle 21 říjen 2007, 00:15    Předmět: Citovat

Radar: Díki moc za pochvalu, good No áno je žltá (perleťová Very Happy ), asi si videl moju krásavicu Laughing . Ináč ten tvoj nordwestík je tak isto moc GOOD. Pekne nastriekaná aj kolesá, ktoré sú teraz bohužiaĺ v riti kvôli poj..... cestám. S cestami u nás na slovensku je to podobné, tak neostáva nič iné, bacha, bacha na povrch vozovky.

P.S. Moc držím palce so zháňaním nových kolies.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pettas



Založen: 2.7.2006
Příspěvky: 158
Bydliště: Ořechov

PříspěvekZaslal: sobota 27 říjen 2007, 12:15    Předmět: Citovat

zdar a sílu ,
stejně se ti tam ty zelený kola nehodily Smile Cool

ne neber to važně je to škoda no Sad snad se ti povdou sehnat jiný,držím palce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 342
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: sobota 03 listopad 2007, 10:22    Předmět: Citovat

Týjo, to fakt zamrzí :/

Ale ještě žes to ustál, mohlo to dopadnout hůř.

Také držím palce a těsím se na společné akce příští rok good
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist