Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


výměna chladící kapaliny na nordwest 600?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lybor



Založen: 16.3.2007
Příspěvky: 321
Bydliště: nivnice

PříspěvekZaslal: neděle 09 prosinec 2007, 19:41    Předmět: výměna chladící kapaliny na nordwest 600? Citovat

kde mám vypustit chladící kapalinu??a jak ji správně napustit aby nebyl zavzdušněný druhý chladič??Prosím o radu.Díky Lybor
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radar



Založen: 3.6.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: pondělí 17 prosinec 2007, 13:03    Předmět: Citovat

Vodu vypusť normálně některou hadicí co jde do motoru nejlépe tou která je nejníže, nebo vytrhni všechny a trochu s motorkou zaštěrchej ať máš jistotu že vyteče co nejvíc kapaliny (v motoru stejně vždycky něco málo zůstane).

Při napouštění akorát dolej chladič do plna a pak to odvzdušni šroubkem na hlavě motoru na pravé straně (je kousek vedle svíčky), druhý chladič se zaplní souběžně s prvním Wink . Je dobrý motor na chvilku natočit pak zkontrolovat hladinu v chladiči připadně dolít do plna nebo pro jistotu zkusit odvzdušňovák ještě jednou. PROSTĚ KLASIKA NO Cool

Jo a při tom vypouštění starý kapaliny je dobrý otevřít nalévací hrdlo chladiče, ale to je snad doufám automatický pro každýho Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lybor



Založen: 16.3.2007
Příspěvky: 321
Bydliště: nivnice

PříspěvekZaslal: středa 19 prosinec 2007, 01:06    Předmět: Citovat

jj mě šlo hlavně o to vypuštění.zbytek samozdřejmě už znám.Díky moc.o tom ovzdušňováku jsem vůbec nevěděl.Teprve se s tím motorem seznamuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pettas



Založen: 2.7.2006
Příspěvky: 158
Bydliště: Ořechov

PříspěvekZaslal: čtvrtek 20 prosinec 2007, 10:36    Předmět: Citovat

mno ja nikdy sem zadfnym sroubkem neodvzdušnoval a taky to chladilo se snad vzduch vytlaci sam ne Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
lybor



Založen: 16.3.2007
Příspěvky: 321
Bydliště: nivnice

PříspěvekZaslal: pátek 21 prosinec 2007, 00:53    Předmět: Citovat

když jsem kupoval moto tak mi prodávající říkal že když měnil kapalinu tak se mu zavzdušnil druhý chladič.že se mu to přehřívalo a nemohli přijít na to proč
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laďa Prášil
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 02 leden 2008, 11:05    Předmět: Citovat

pettas napsal:
mno ja nikdy sem zadfnym sroubkem neodvzdušnoval a taky to chladilo se snad vzduch vytlaci sam ne Cool


Ty jo, a jak to bylo s mazáním, než jsi teda zadřel?? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist