Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


Trička Gilera!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> Aneb co se nikam nevešlo - plkání, keci, a další činnosti...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Radar



Založen: 3.6.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: pondělí 17 prosinec 2007, 13:26    Předmět: Citovat

Davide nechcu nějak prudit ale jak to v současnosti vypadá s těma tričkama? Rád bych v jednom třeba na jaře vyjel Hurá ale je mě jasný že je to teď asi na bodě mrazu, a taky je mě jasný že je to všechno otázka peněz a hlavně taky domluvy mezi náma všema!!!

Pojďme to nějak zkusit společnýma silama opět rozhýbat Smile

Co třeba zkusit vybrat prachy na trika teď předem od všech kdo o ně mají opravdu zájem a pak s tím zaplatit jejich výrobu???
Nebo někdo navrhněte něco jinýho-lepšího, hlavně ať to neskončí úplně U LEDU byla by to škoda Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
george



Založen: 25.9.2006
Příspěvky: 58
Bydliště: RYCHVALD

PříspěvekZaslal: úterý 18 prosinec 2007, 20:17    Předmět: Citovat

taky si myslím,byla by to škoda kdaby to padlo..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lybor



Založen: 16.3.2007
Příspěvky: 321
Bydliště: nivnice

PříspěvekZaslal: středa 19 prosinec 2007, 01:08    Předmět: Citovat

taky bych se přidal do fronty
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 342
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: středa 19 prosinec 2007, 11:45    Předmět: Trička Citovat

Jo jo, omlouvám se, stydím se, samotného mě mrzí, že to tak dlouho spí na vavřínech.

Předloženej vzor se teda všem líbí? Pokud nějáké návrhy, sem s nimi. Klidně můžete vytvořit vlastní návrhy a budeme hlasovat. Jinak dáme vyrobit stávající vzor.

Zatím nemám tiskárnu v okolí, která by to za rozumnej peníz vyrobila. Ale bez ohledu na cenu navrhuji jít do kvalitnějších triček. Ať nejsou na jednu sezónu.

Pokusím se do toho zaangažovat, abych přes vánoce minimálně sehnal výrobce.
Pokud někdo máte tip, nebo nějáký kontakty, klidně se ozvěte a zaangažujte. První trička jsme dělali ve Dvoře Králové, ale to už je řada let, navíc do Dvora už se dostanu jen minimálně.
Pokud by cena celý zakázky nebyla nikterak astronimická, tak do toho asi zainvestuju s tím, že se mi to průběžně vrátí.
Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jarda



Založen: 14.6.2006
Příspěvky: 35
Bydliště: Litomyšl

PříspěvekZaslal: pátek 21 prosinec 2007, 19:09    Předmět: Trička Citovat

Již jednou jsem nabízel pomoc pro výrobu triček.Můj synátor v tom trochu něco dělá . Řekl mi , že cena slušného trička (základu) je cca 100 Kč , cena potisku slušné kvality je cca 65,-Kč za dm2 .
Podle něho by měly mít obrázky lepší kvalitu ,protože se od ní odvíjí kvalita potisku . Grafický návrh by dokázal jakkoli upravit , vložit do něj třeba fotku některého,nebo více typů Giler apod. .Cena potisku se tím nemění - výše popsaná cena platí i pro jednotlivé kusy. Tiskárna by taky byla ,posílá si to myslím do Pardubic .
Složité bude asi všechno zkoordinovat ale možné to je. Tak budeli zájem budu v tom něco dělat dál . good
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
comgen



Založen: 15.12.2006
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: úterý 22 leden 2008, 23:00    Předmět: Trička Citovat

Hoši...
Tak jak to vypadá s těma tričkama?
Myslím že nikdo nový návrh asi vymýšlet nebude, tenhle vypadá dobře, tak co jich nechat pár udělat? a pak třeba dle zájmu přidělat?
já si zamlouvam ty dvě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 342
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: středa 30 leden 2008, 14:31    Předmět: Citovat

Jéé, tak já se zas kromě několika neúspěšnejch mailů k ničemu nedostal.
V poslední době se to na mě valí a já nic nestíhám.
V tiskárně ldprint mi slíbili před měsícem že udělaj vzor a neudělali ho...

Jarda: Ta Tvá nabídka ještě platí? Pokoušel jsem se Ti psát soukromou zprávu, před časem, ale bez odezvy.

Jinak kdokoliv se do toho chcete jakkoliv zaangažovat pro urychlení pište na david@gilera.cz poskytnu veškerou podporu ;)

Protože se mnou to bude asi trvat... bad A zkušenosti s místními tiskárnami nic moc...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ondra



Založen: 21.6.2006
Příspěvky: 30
Bydliště: Krnov

PříspěvekZaslal: pondělí 12 květen 2008, 20:37    Předmět: Citovat

čus, v Českém Těšíně je nějaká motofirma, která se zabývá i výrobou klubových triček,třeba to zkusit tam, adresa- motogaraz.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> Aneb co se nikam nevešlo - plkání, keci, a další činnosti... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist