Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


startovani 600C
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jarda315
Site Admin


Založen: 31.5.2006
Příspěvky: 97
Bydliště: Havlíčkův Brod

PříspěvekZaslal: pátek 08 prosinec 2006, 08:05    Předmět: Citovat

To David: Tak koukám že máte problémy se startováním Laughing ...
Pamatuješ si jak jsem měl problém s mojím domíkem?? Byl to podobný problém, když stál déle jak týden tak nešel dobře nastartovat. Poslech jsem rady a ono to opravdu funguje.
V mém případě stačí opravdu nechat běžet motor se zavřeným přívodem paliva až sám chcípne. Další start třeba po 14 dnech na 2 otočení. Také neznám vysvětlení Neutral . Samozřejme že s teplým motorem to nemá nic společného.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 342
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: čtvrtek 21 prosinec 2006, 18:17    Předmět: Citovat

To Jarda315:
jj, vzpomínám...
Taky možnost na ozkoušení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jarda



Založen: 14.6.2006
Příspěvky: 35
Bydliště: Litomyšl

PříspěvekZaslal: úterý 26 prosinec 2006, 17:42    Předmět: Citovat

Tak mi dnes sluníčko a teplota nad nulou nedaly pokoj a musel jsem nakopnout moto . A protože po dlouhé odstávce , skoro jsem ji nenahodil . X krát prošlápnutí , x krtát starter a až když jsem to už vzdával chytla se
mohl jsem se projet . Je to opravdu záhada ,čím déle stojí tím horší start , ale pak už absolutně bez problémů .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pettas



Založen: 2.7.2006
Příspěvky: 158
Bydliště: Ořechov

PříspěvekZaslal: neděle 14 leden 2007, 18:38    Předmět: Citovat

zdarec

tak sem oživil Xrt a taky se tomu nece moc startovat. Studený to našlapnu hned i Kickem ale teplýýýý Sad ani omylem.Tak musím skoušet čím to je .Nebo někdo z váa už na něco došel proč to dělá??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fuki



Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: úterý 30 leden 2007, 18:53    Předmět: karbec Citovat

Ahoj kluci, když jsme u toho startování, máte zkušenosti s laděním karburátoru? RCéčko mi chytá perfektně, i bez sitiče. Je to děsně bohatý, žere jak kyselina a já smrdím jako kdybych jezdil ve výfuku. Koukal jsem do manuálu i na karbec, ale mám z něj trochu ( dost ) respekt. Znám jednoho, kterej už RC ladí 2 roky ( ladí,nejezdí). Dík. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondra



Založen: 21.6.2006
Příspěvky: 30
Bydliště: Krnov

PříspěvekZaslal: pondělí 12 březen 2007, 20:31    Předmět: Citovat

to fuki:nevím jak u RC, ale u Nordwesta použili dva průměry trysek a dva druhy jehel. Tak zkontrolovat jestli ti sedí tryska s jehlou. Nebo před tebou někdo zvedl jehlu, měla by být na prostřední dražce. Já jsem jí zvedl a taky mi to chytalo bez sytiče a víc to žralo.Šroub bohatosti -2,5 až 3,5 otáčky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fuki



Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: úterý 13 březen 2007, 20:58    Předmět: RC600 karbec Citovat

Ahoj, konečně dobrá duše. Ten šroub bohatosti -je to ten ve spodu v zadní části, kolmo nahoru? Žádný jiný jsem tam nenašel. S tou jehlou mě to netrklo, vyzkouším to.Zatím díky.Petr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondra



Založen: 21.6.2006
Příspěvky: 30
Bydliště: Krnov

PříspěvekZaslal: středa 14 březen 2007, 18:44    Předmět: Citovat

Jo to je von. A mrkni taky na vzduchový filtr jestli není zacpaný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fuki



Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: neděle 18 březen 2007, 20:48    Předmět: Citovat

Díky, díky a ještě jednou díky. Vytáhnout karbec je teda porod, ale povedlo se. Jehla byla úplně nahoře ( nechápu kdo tím co sledoval ). Dal jsem ji na střed, poladil vzduch a spotřeba je 6,5l. Takže ještě jednou dík. F.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ptmoto
Anonymní





PříspěvekZaslal: neděle 14 říjen 2007, 22:19    Předmět: startovani Citovat

no ja zatim gileru nemam ale pokukuju po RC600 ale k veci, ted litam na aprilce tuareg rally 125 a mam ten stejnej problem, kdyz motka dyl stoji tak ju nenakopnu ani se syticem a jak se je v provozu tak startuje na brnk. Poradi nekdo co s tim? Stejne pujde do sveta ale kdyz bych to mohl opravit tak proc ne?
Návrat nahoru
ptmoto
Anonymní





PříspěvekZaslal: neděle 14 říjen 2007, 22:27    Předmět: startovani Citovat

jeste dodavam ze svicka ngk nova, filtr vypranej (ale asi nema vliv na starty). A jeste jeden problem, vim ze to 2 taktu nesvedci ale kdyz tomu davam plnej tak zhruba po 500 metrech odkasle, musim ubrat a pockat nez se vzpamatuje a zas muzu jet, vypada to jak kdyby spalovala vic stavy nez ma pritikat a az se naplni plovakovka tak zas jede. A omlouvam se se seru ke 4taktnimu foru ale motorky startuji vsechny stejne.
Návrat nahoru
dodo.st



Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 38
Bydliště: stredne slovensko

PříspěvekZaslal: pátek 13 červen 2008, 09:15    Předmět: Citovat

Po roku spekulacii sa mi podarilo zladit bohatost zmesy s volnobeznymi otackami tak aby startovala studena aj tepla. Skusal som vsetko aj zapalovanie a stale som mal problem so startovanim za tepla Ak mi zdochla na krizovatke tak som ju nastartoval az po piatich minutach. Nikto mi to nevedel vysvetlit. Teraz mam nastavenie taketo:
1. volnobeh za tepla na 1200 ot
2. na sroube bohatosti zmesy som vymenil "O" kruzok stary bol dopraskany.
3. sroub bohatosti zmesi na 4 otacky viem je to vela ale ked som dal menej 3,5 tak mi za tepla pri prudkej akceleracii zdochla (zadusilo ju) podla mna je to individualne na kazdej motorke, podla ihly, a hladiny benzinu v karburatore
3. Starter ma prevodovku, v tej bola "vazelina" od roku 1988(viac lepidlo) tu som odstranil a nahradil novou, starter toci plynulejsie a ma mensi odber.

Mne to pomohlo a startuje studena (sytic) aj horuca.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist