Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


RC 600 - kolik najede?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
houba



Založen: 22.8.2006
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: pondělí 22 prosinec 2008, 22:30    Předmět: RC 600 - kolik najede? Citovat

Vzhledem k tomu že mám na svým RCčku najeto skoro 50 000 a pomalu se smiřuji s tím, že tuhle motorku už asi nikdo nekoupí, zajímalo by mě, kolik km motor zvládne, respektive jak životnost maximálně prodloužit ? Jinak - jezdím s ní pouze po silnici, samozřejmostí je, že že pravidelně měním olej, filtry, rozvoďák a seřizuji ventily, mám hlídat ještě něco ? Kolik kdo máte na RCčkách najeto ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lybor



Založen: 16.3.2007
Příspěvky: 321
Bydliště: nivnice

PříspěvekZaslal: úterý 23 prosinec 2008, 10:21    Předmět: Citovat

mám na nordíku 50tis a když jsem ho kupoval tak tam bylo prasklé lanko tachometru.takže kdo ví kolik má opravdu najeto.v každém případě vše bez problémů Hurá .myslím si že by ten motor mohl zvládnout tak 80tis ktyž se o něj budeš starat tak jak se staráš.nicméně jsem někda četl že jednoválce by měli zvládnout i 100tis.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majo



Založen: 9.10.2008
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: středa 24 prosinec 2008, 13:01    Předmět: Citovat

no podľa mňa motor jednovalca zvládne ovela vyše ja som mal kedysi Kawasaki KLR 600 a tam som mal nabehané 145 000 km a stále išla ako hodinky predal som ju len kôli tomu že som nemal od nej papiere. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marco39



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 18
Bydliště: Vratimov

PříspěvekZaslal: čtvrtek 29 leden 2009, 22:14    Předmět: Citovat

To já mám co dohánět. Najeto zatím pouze 36 000 km . šetřím to jak se dá Smile . Za minulý rok najeto pouze 3500 km ... a to ji mám už 8 let Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist