Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


Kecání a tlachání..
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> Aneb co se nikam nevešlo - plkání, keci, a další činnosti...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rolda
Anonymní





PříspěvekZaslal: pondělí 19 červen 2006, 18:09    Předmět: Pastviny Citovat

Jo poznal.To jste se tam řítili nějak pozdě né?Já se jen tak projížděl a když jsem vás potkal tak jsem zrovna spěchal domů pro zvukovku do kompu,aby to na Boudě normálně hrálo.No a samosebou na pivko.
Návrat nahoru
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 342
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pátek 20 říjen 2006, 07:36    Předmět: Citovat

Žije někdo ještě? Je tu to šíleně mrtvý. Co třeba Rolda? Když už píšu pod tvůj asi čtyři měsíce starej příspěvek?

Neutral
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jarda315
Site Admin


Založen: 31.5.2006
Příspěvky: 97
Bydliště: Havlíčkův Brod

PříspěvekZaslal: pátek 20 říjen 2006, 19:47    Předmět: Citovat

No je to fakt mrtvý Death Death Death , je ti líp?? Neplánujete nějakou vyjížďku??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Semo
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 14 únor 2007, 00:53    Předmět: Citovat

ja som na vás úplne zabudol Embarassed Ale sľubujem, že už bude chodiť pravidelnejšie ;)
Návrat nahoru
Veve



Založen: 11.7.2006
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: čtvrtek 28 červen 2007, 16:07    Předmět: Citovat

Hele, co si myslíte o takových těch lidech, kteří si chtějí pořídit motorku jenom proto, že jí má někdo další? Já bych je s radostí nakopala, však víte kam Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 342
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pátek 29 červen 2007, 07:49    Předmět: Citovat

He he, takových lidí je asi většina. Smile A pak se nemůžeme divit, jak ta komunita vypadá, že?
Hodně lidí si pořizuje motorku, protože je to v dnešní době in. Je to módní záležitost, takže jak má někdo prachy navíc, je to doma.

good

Já jsem začal jezdit na motorce (kromě toho, že mě to hrozně chytlo - Simson) abych byl out Very Happy - a teď jsem místo toho in. To je v pr...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Cyril
Anonymní





PříspěvekZaslal: pátek 07 září 2007, 22:02    Předmět: proč si koupil motorku? Citovat

Kamarád tvrdí, že kvůli holkám, ale nějak mu to nefunguje. Snad proto, že si koupil Jawičku a teď se v ní furt vrtá.
Návrat nahoru
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 342
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: úterý 18 září 2007, 10:14    Předmět: Citovat

Laughing jo jo. Na takový CBR by to možná bylo lepší. Laughing

Ne, ale o tom motorky skutečně nejsou. bad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
pettas



Založen: 2.7.2006
Příspěvky: 158
Bydliště: Ořechov

PříspěvekZaslal: úterý 18 září 2007, 20:23    Předmět: Citovat

Jo jo většina lidí ma motorku jen kvuli tomu že jí má někdo ostatní, ale neví o tom vubec nic:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Veve



Založen: 11.7.2006
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: neděle 01 únor 2009, 22:51    Předmět: Citovat

Zdravím členy Gilera Klubu... už je zase únor, nějak to rychle letí... Je něco nového? Dlouho jsem tu nebyla... co trička?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lybor



Založen: 16.3.2007
Příspěvky: 321
Bydliště: nivnice

PříspěvekZaslal: pondělí 02 únor 2009, 07:41    Předmět: Citovat

Nějak se to přestalo řešit.musíme to oživit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> Aneb co se nikam nevešlo - plkání, keci, a další činnosti... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist