Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


Spojka Nordwest - pružinky

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lékař



Založen: 28.1.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pátek 06 únor 2009, 14:18    Předmět: Spojka Nordwest - pružinky Citovat

Tak od posledního dotazu tohoto typu už nějaká ta doba uběhla, tak se omlouvám za založení nového tématu. Můj problém se nazývá Pružinky do spojky. Bohužel jsem je nikde nové nesehnal a tak bych chtěl, Vás zkušenější, požádat buď o nějaký zaručený tip nebo o nějaké parametry těch pružinek aby se daly vyrobit. Díííky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lybor



Založen: 16.3.2007
Příspěvky: 321
Bydliště: nivnice

PříspěvekZaslal: pátek 06 únor 2009, 15:45    Předmět: Citovat

jaký je problém s těma původníma?jinak najdeš na netu firmy co se zabývají výrobou pružin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lékař



Založen: 28.1.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pátek 06 únor 2009, 18:30    Předmět: Citovat

Spojku bych chtěl vyměnit, protože bere úplně na konci. Lamely i plechy jsem sehnal, ale pružinky ne e... Popravdě řečeno bych to měl rád pořešený celý, abych pak nebyl smutnej, ale možná jsem zbytečně opatrnej. Vůbec nevím jak se ty moje pružinky liší od novejch, resp. jak moc jsou unavený, protože nový jsem nikde nesehnal a nenašel ani nějakej výkres. Nalítáno má 40000 a je k tomu náramě hezky vedenej sešit, tak by to teoreticky mohlo sedět... Mám to zkusit bez výměny, myslíš??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lybor



Založen: 16.3.2007
Příspěvky: 321
Bydliště: nivnice

PříspěvekZaslal: pátek 06 únor 2009, 23:27    Předmět: Citovat

pokud bylo viditelné opotřebení lamel že jsou na dojetí tak bych pružinky neřešil.když ti je firma udělá nové tak se stejně nedovíš jaká je tvrdost nových originálů.a sehnat origo noví je téměř nemožné
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist