Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


Gilera Coguar 125

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
havlikm



Založen: 16.1.2010
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: sobota 16 leden 2010, 19:37    Předmět: Gilera Coguar 125 Citovat

Prosím Vás pěkně o radu ohledně úpravy výfuku. Chtěl bych si koupit svojí první motorku a padl mi do oka inzerát na Gilera Coguar 125. Podle fotek v inzerátu (viz http://images.motoinzerce.cz/m/i/368/368565_1.jpg ) to vypadá že má trochu upravený výfuk, aby dělal pořádnej rachot. Pletu se nebo je to tak? Na youtube jsem našel videa kde zvuk už z seriového výfuku je dosti "silný a hlučný". Dal by se popřípadě výfuk nějak upravit aby to nedělalo takovej rachot když se mi to nebude líbit?Smile Nabídka je docela zajímavá tak přece to nevezmu jenom kvůli zvuku Smile
Díky všem za rady a pokud někdo máte dobré i špatné zkušenosti s tímto strojem budu za ně vděčný ;)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
reider



Založen: 28.8.2009
Příspěvky: 22
Bydliště: Mutěnice

PříspěvekZaslal: sobota 16 leden 2010, 20:31    Předmět: Citovat

ta vypadá pěkně... řekl bych ža ti ten výfuk bud někde upravjá nebo koupit za pár peněz druhýSmile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Drache



Založen: 22.1.2010
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pátek 22 leden 2010, 03:31    Předmět: Tu už asi nekopíš Citovat

Tu už asi nekoupíš, od neděle mi stojí v garáži Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JaVokaty



Založen: 27.8.2010
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pátek 27 srpen 2010, 18:23    Předmět: koukni Citovat

je na prodej v sekce prodej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist