Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


Příruba karburátorů

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aleš VEDRAL



Založen: 25.5.2009
Příspěvky: 2
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: pátek 25 září 2009, 21:48    Předmět: Příruba karburátorů Citovat

Zdravím všechny. Nevíte někdo, jestli se dají skutečně použít příruby karburátorů u RC 600, r.v.1998 z Yamahy XT 600E a od jakého roku výroby? Popřípadě nějaký levný a efektní řešení? Příruby mám zpuchřelé, saje mi to faleš a po nastartování se začne zvyšovat volnoběh, takže za chvíli mi sepnou ventilátory. Napadlo mě vyčistit benzínem a namatlat zvenku motorovým tmelem Paulin. Opravář mi tvrdí, že dělali různý pokusy, ale že nic nepomůže. Objevil jsem na netu příruby od Yamahy za cca 1300,- obě (hnus za kousek trubky namočený do gumy!!!), ale nevím, jestli je mám objednat, aby to bylo stejné. Poradí někdo? Dík Aleš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lybor



Založen: 16.3.2007
Příspěvky: 321
Bydliště: nivnice

PříspěvekZaslal: sobota 26 září 2009, 00:58    Předmět: Citovat

omotej je nějakou páskou.třeba teflonovou.tmel je na houby když tam prochází benzín a navíc se to malinko hýbe.omotej to a budeš mít pokoj.já to mám taky něčím omotané a je to supr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
davidvoj



Založen: 25.8.2010
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: čtvrtek 09 září 2010, 19:23    Předmět: Citovat

a nevíte někdo kde sehnat nějaký lepší či za slušnou cenu jiné
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist