Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


nastawenie karbosa na gilera rc 600 c

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
falcom1



Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 45
Bydliště: radôstka

PříspěvekZaslal: pondělí 25 říjen 2010, 19:46    Předmět: nastawenie karbosa na gilera rc 600 c Citovat

caute chcel by som sa spytat ako spravne nastelowat spravne karbos na mojej moto ... teraz to mam tak za studena mam tam taky predlzeny srob s ktorym sa da aj dostelowat wolnobeh wlastne to otwara komoru na karbosi cize za studena musim upine powolit inak mi na sitici wobec neodpali....zo spodu karb. je srob s ktorim sa tak isto steluje wolnobeh len newem ci to pridawa zmes ci vzduch ci len wolnobeh wlastne keby ste mi poradili kde sa nachadza srob na pridawanie zmesi na kolko otaciek to dat kde je srob na vzduch a kde na wolnobeh som zaviatocnik a moc toho newm ale nejake fora som uz precital tak hadam cosi pochopim keby ste napisali postup ku sprawnemu nastelowaniu diky moc zatim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
falcom1



Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 45
Bydliště: radôstka

PříspěvekZaslal: středa 27 říjen 2010, 18:35    Předmět: Citovat

chodi tu wlastne niekto sa mi zda ze nema ani wyznam tu nico pisat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
compicek



Založen: 23.8.2010
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: čtvrtek 28 říjen 2010, 16:03    Předmět: Citovat

já bych ti poradil,ale mám dakotu a nevím jestli jsou ty karbeci stejný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jimird



Založen: 1.10.2010
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: pátek 29 říjen 2010, 21:05    Předmět: triska Citovat

dole je vzdušník a ten se uplně zatočí a potom 1,5otáčkya vice vztáčí,ale moc to nepřeháněj,protože to na výkonu atd . nepoznáš a akorát se bude motor přehřívat
POZOR karburát nesmí být ucpaný ani smítko,protože ten vzdušník je malinkej a komurku má taky mini-já měl před rokem karbec venku asi 20 a te´D to až po roce to běží jak má a vzdušník mám 1,5otáčky jak má být
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
falcom1



Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 45
Bydliště: radôstka

PříspěvekZaslal: úterý 04 leden 2011, 23:32    Předmět: Citovat

takze chyba zistena na tom vzdusniku je mala tesniaca gumka bola poskodena tak som vymenil a uz to slape dik:D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
davidvoj



Založen: 25.8.2010
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: středa 19 leden 2011, 19:34    Předmět: Citovat

tak to děkuji ta správa pomohla i mě do budoucna : ) je pravda že to tu s těmi odpovědmi za prd. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave20



Založen: 10.8.2010
Příspěvky: 38
Bydliště: prostějov

PříspěvekZaslal: neděle 23 leden 2011, 19:30    Předmět: Citovat

Taky sem se chtěl zeptat jak na přesné nastavení karbrátoru,dnes sem to zkoušel startovat a ani tuk jenom zakašlala a hotovo.Su z toho uplne hotove Sad Uplně jak kdyby ju někdo začaroval....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
falcom1



Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 45
Bydliště: radôstka

PříspěvekZaslal: pondělí 24 leden 2011, 22:18    Předmět: Citovat

v 1, rade daj novy bezin a vypusti ten stary s karburatora na spodu mas vypustak Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave20



Založen: 10.8.2010
Příspěvky: 38
Bydliště: prostějov

PříspěvekZaslal: úterý 25 leden 2011, 17:30    Předmět: Citovat

To už sem udělal aji sem ho cely rozdělal a vyčistil ale je to pořád stejný.Seřizoval sem i vzdušník(myslím že to byl on)taková tryska se 3 dírkama na 1,5 otáčky.Ale vždycky si max jenom odfrkne a to je hotovo.Svíčka jiskru dává a je navíc nová takže ted uz fakt nevim Sad Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
falcom1



Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 45
Bydliště: radôstka

PříspěvekZaslal: úterý 25 leden 2011, 19:28    Předmět: Citovat

takze ja zas niesom nejaky odbornik ale mne ked startujem na sitici musim mat maximalne powolenu tu tycku s ktorou si rucne pristules otacky ak s tym mam pridane tak mi to nechyti a vzdusnik newem ci si dobre pamatam ale nezda sa mi ze by som tam mal 3 dierky skontroluj tu gumicku uz newem presne ale sa mi zda ze dierku som tam ani nemal len gumku a strunku no bolo li lepsie keby ti poradfil nekdo skusenejsi ale ked si cistil karbec kazdu trisku si prefukal popripade precistil drotikom mne to tiez raz nechcelo ist no po precisteni trisek to chytlo Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave20



Založen: 10.8.2010
Příspěvky: 38
Bydliště: prostějov

PříspěvekZaslal: pondělí 31 leden 2011, 19:29    Předmět: Citovat

Tak zas nic startoval sem to tak půl hodiny v kuse,zkoušel sem i ohřát chladící směs a pak sem ji nalil do chladiče ale termostat to nepustil do motoru takže byl pořád studený Sad už fakt nevím co zkusit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
davidvoj



Založen: 25.8.2010
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: neděle 27 únor 2011, 08:37    Předmět: Citovat

hale já jsem tedky startoval mašinu sice kawasaki z 400j a vím že když sem ji uložil na zimu tak šlapala super ale tedky nechtěla jen si párkrát vodfoukla Sad a dvakrát sem nabíjel baterku. tak mi to nedalo a domluvil sem se na roztažení s kamarádem za autem a jentak pomalu a hle pohoda jentak si odfukovala a pak začala nepravidelně se rozjíždět a nakonec se rozeběhla jak má ale taky jí to trvalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
falcom1



Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 45
Bydliště: radôstka

PříspěvekZaslal: sobota 25 červen 2011, 18:43    Předmět: Citovat

ked dam vzdusnik na 1,5 otacky tak to nestartuje dobre ani to dokonca nejde dobre co mam este teda pozriet moto fakci dam vzdusnik na 1,5 a zdochne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jimird



Založen: 1.10.2010
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: pondělí 27 červen 2011, 19:06    Předmět: Citovat

kluci to je zkouška trpělivosti dělat karbec-několikrát ven čistit a čistit malé dířečky vyndat vzdušník a taky tam fouknout kompresorem
POZOR nedavat tam těsnění silikon,jen papír jinak to nikdy nepojede a mužeš čistit jako já 10krát aj víc
vzdušníkem nic neuděláš prostě 1,5otáčky pokuĎ to nejde jak má tak není dost čistej karbec a znova to vyndej a tak pořád dokola dokuď to nepojede
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
falcom1



Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 45
Bydliště: radôstka

PříspěvekZaslal: pondělí 27 červen 2011, 20:19    Předmět: Citovat

ja mam na vzdusniku tesnenie gumicku musim najprv este skusit nastelovat ventili a potom zasa stelovat karbec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist