Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


Nelze nastartovat!!!

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dave20



Založen: 10.8.2010
Příspěvky: 38
Bydliště: prostějov

PříspěvekZaslal: pondělí 31 leden 2011, 19:44    Předmět: Nelze nastartovat!!! Citovat

Caute kluci,potrebuju radu...mam rc600 a nejde mi nastartovat Sad když sem naposled dojezdil(asi pred mesicem) tak sem ji normalne zhasl a ted nedavno sem ji zkousel startovat jen si dycky odfrkla kourilo se z vyfuku ale nechytla nevim jeslti je to zimou ale si ne protoze kdyz sem jezdil naposledy tak bylo snehu jak svina a zima taky.Cistil sem i karbce a dal novou svicku,jiskra je ok,kdyz sem vsak vysrouboval svicku tak byla mokra,udelal sem i rozvody ale nikdy se mi nepodarilo dat ty kladky uplne presne na rysky..dycky mi ta od sani malino ale malinko nesedla nevim jestli je to tim ale mel sem to tak i pred tim a jelo to normal...predem dik za rady
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dave20



Založen: 10.8.2010
Příspěvky: 38
Bydliště: prostějov

PříspěvekZaslal: sobota 05 únor 2011, 20:14    Předmět: Citovat

Hurááá už to zase jede....tak dneska sem zatopil v dílně,pořádně nabil baterku,nasadil boty a hooopal po tym az to chytlo....naaadhera jsem nadsen Hurá Hurá Hurá Hurá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pettas



Založen: 2.7.2006
Příspěvky: 158
Bydliště: Ořechov

PříspěvekZaslal: úterý 08 únor 2011, 16:42    Předmět: Citovat

kdyz moto nece chytnout tak slapu na kick a i zastartuju starterem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
davidvoj



Založen: 25.8.2010
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: pátek 11 únor 2011, 16:20    Předmět: Citovat

já sem jí teďky vytáhl a necal sem pořádně prolejt karbec pak 3 nakopnutí na prázdno sepnul klíček a hup a šlapala jako hodinky Very Happy a to sem řikal že asi budu potřebovat volnoběžku koupit ha a kašlu na ni naskočí vždy hnet takže mi nevadí že ji nemám. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pettas



Založen: 2.7.2006
Příspěvky: 158
Bydliště: Ořechov

PříspěvekZaslal: sobota 12 únor 2011, 07:42    Předmět: Citovat

njn chce to poradne hupsnout kdyz neni starter:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
davidvoj



Založen: 25.8.2010
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: sobota 12 únor 2011, 12:11    Předmět: Citovat

to jo. a dnes sem zahopsal opravdu tak 5 x max a šlape, jediné co mi vrtá hlavou že po 1. nakopnutí zavrčí a hned zdechne pokavad jí nepotahám za plyn . když jí potáhnu a trochu proturuju a pustim plyn tak běží v pohodě a plynule nevíš čim by to mohlo být?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pettas



Založen: 2.7.2006
Příspěvky: 158
Bydliště: Ořechov

PříspěvekZaslal: neděle 13 únor 2011, 08:37    Předmět: Citovat

to nevim ale muj ritual startovani je: sytic na pulku pote nastartuje a hned chcipne, tak znovu natocim a dam sytic plnej moto vrci cca 1min pote proturuju a vypnu sytic a uz slape jak ma.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
davidvoj



Založen: 25.8.2010
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: neděle 13 únor 2011, 18:41    Předmět: Citovat

to jo každá motorka má svoje .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist