Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


potvrzení o původním stavu Runnera

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jorgekrupino



Založen: 23.9.2011
Příspěvky: 1
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pátek 23 září 2011, 14:25    Předmět: potvrzení o původním stavu Runnera Citovat

Ahoj,
nedávno jsem si dovezl runnera ze SRN. V Německu u těchhle prcků nevydávaj osvědčení o registraci (velkej techničák), ale jen Certifikát o shodě, ve kterým jsou technický údaje motorky. K tomu si Němci prostě jen na rok koupí pojištění a dostanou k tomu značky. No, jenže při dovozní technický chtěli vidět nějakej dokument, ze kterýho je patrný, že tu motorku provozoval chlápek, kterej mi ji prodal. Bohužel takovej dokument jsem měl, jenže ten stvrzoval, že skůtr byl omezen na 25km/h a je jen jednomístnej. Takže mi tu technickou vystavili právě na takhle omezenej skútr Sad
Jenže já samo chci papíry na neomezenej (neboť ho takovej i fakticky mám), a tak jsem se chtěl zeptat, jestli neznáte nějakej autorizovanej servis (Praha + okolí), kde by mi dali štempl, že skútr byl uveden do původního stavu a já mohl zažádat na dopravním inspektorátu o změnu registrace...
Nebo myslíte, že to takhle nejde vůbec a já se musím smířit s ním, že můj italskej hřebeček je papírově babeta?
Díky moc za reakce...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist