Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


Přestavba 125 Apache na 250

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rujek



Založen: 2.4.2008
Příspěvky: 38
Bydliště: Třinec

PříspěvekZaslal: pondělí 19 březen 2012, 17:32    Předmět: Přestavba 125 Apache na 250 Citovat

Zdravím, uvažuju o přestavbě mého apache 125 na 250, s tím že bych vyměnil jen motor (z RC 250) a karbec a přinejhorším jěště něco málo aby to fungovalo, zbytek bych chtěl nechat tak, v původním rámu ze 125 co si o tom myslíte nebo na co bych si měl dát pozor, Díky za rady P.S. Gilerka je už pro mě srdcovka proto uvažuju o týhle kravině Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DaveN



Založen: 13.6.2011
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: středa 21 březen 2012, 20:58    Předmět: Citovat

No,co resit--- Napasovani do ramu,uchyty jestli sedi...kazdopadne vyfuk jiny,+ jestli se vejde ro ramu.Elektriku poresit,jestli je stejna jako z 125. prohodit stitky na motoru,vybrousit udaje na valci o ccm,ejstli tam neco takvoeho je....A pak poresit chlazeni,jestli budou stacit puvodni chladice,nebo bude potreba 2,ci vetsi ;)

Apache je moc pekna,mit ji jako moznost v 16,libila by se
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rujek



Založen: 2.4.2008
Příspěvky: 38
Bydliště: Třinec

PříspěvekZaslal: středa 21 březen 2012, 22:38    Předmět: Citovat

No uchyty bych řek že sedí-případně bych je nějak nadstavil, výfuk jde jinde ale možná bych napasoval můj origo, z toho chladiče mám strach no jesi by to ten můj puvodní uchladnil nebo ne tot otázka, jinak karbec a elektrinu bych taky dal z 250, hlavně aby tam vlezl ten motor a pak už se bude kutit dál.. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist