Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


Ju chůůůůůůůůůů - nesmrtelnej jednobuch 4T

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 345
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pondělí 24 červenec 2006, 15:47    Předmět: Ju chůůůůůůůůůů - nesmrtelnej jednobuch 4T Citovat

Mařena rulezz Surprised)

Tak po dvou měsících prázdnoty v týhle rubrice jsem se rozhodnul oživit Mařenovo "Ju chůůůů" - který jsem odsud asi před měsícem mazal Laughing

Vypadá to, že čtyřtakty od Gilery jsou tak spolehlivý (mohu potvrdit, jezdím na RC600 šest let a zatím kromě drobností žádná závada), že sem nemá kdo co psát. Cool

Uvidíme do budoucna.

PS.: Jsem zvědav, jetli mi to Jarda smaže Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 345
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: úterý 25 červenec 2006, 19:50    Předmět: Citovat

Tak když už sem přibyl konečně přízpěvek, kterej je k věci, tak můžu tohle svoje vítězoslavný ju chůůů smazat co?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jarda



Založen: 14.6.2006
Příspěvky: 35
Bydliště: Litomyšl

PříspěvekZaslal: úterý 25 červenec 2006, 20:03    Předmět: Juchůůůů Citovat

Jen ho tam klidně nech Davide, má tak trochu historickou cenu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pettas



Založen: 2.7.2006
Příspěvky: 158
Bydliště: Ořechov

PříspěvekZaslal: středa 26 červenec 2006, 16:34    Předmět: Citovat

zdarec no ja mam sice porad maly drobnosti na spraveni ale to nema cenu ani psat Smile zatim nic zavaznyho Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Radovan



Založen: 5.6.2006
Příspěvky: 96
Bydliště: Martin - Slovensko

PříspěvekZaslal: sobota 29 červenec 2006, 22:55    Předmět: jeden z najlepších jednobuchov na svete Citovat

Zdar gileráci, ja som kompletne rozobral motor na mojom RC 600 r.v. 1989, má najazdených asi nejakých 40 000 km, motor vyzerá super, veľmi malé opotrebenie (všetko ako nové), valec, piest, kružky, vačky, ventily, prevodovka - všetko vyzerá v pohode, je to ozajstná kvalita. Ložiská v kartri sú dosť opotrebované, ale za tých 16 rokov je to fajn životnosť, mením všetky, žiadna finančne náročná investícia. Tesnenie pod hlavu mám objednané od MERAKO s.r.o , tak uvidím až mi to príde, ved ja to sem napíšem až mi to konečné bude strieľať pavučiny z výfuku. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radovan



Založen: 5.6.2006
Příspěvky: 96
Bydliště: Martin - Slovensko

PříspěvekZaslal: středa 16 srpen 2006, 11:07    Předmět: Citovat

Ahoj, tak s ložiskami a guferami to nebola až taká lacná finančná náročnosť, ale ani moc drahá. Vyšlo ma to zhruba na nejakých 2500 sk. Záleží na tom koľko ste ochotný investovať do kvality ložisiek, lenže nie je nad čím premýšľať, treba tam dať také ložiská ake tam sú pôvodné, mám namysli výkonnosť. Niektoré pôvodné ložiska vyzerajú ešte v pohode, ale keď som to už mal rozobraté vymenil som ich komplet všetky. Tesnenia pod hlavu (3kusy), Very Happy vyzerajú fakt dobre, mi prišli priamo domov od UPS, a to všetko za skvelú cenu, nejakých 1000 sk. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radovan



Založen: 5.6.2006
Příspěvky: 96
Bydliště: Martin - Slovensko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 24 srpen 2006, 16:28    Předmět: Ju chúúúúúúúúúú Citovat

Zdravím, tak som operáciu motora môjho RC600 úspešne zvládol. Pavučiny s výfuku su vystrieľané Very Happy




Hurá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda



Založen: 14.6.2006
Příspěvky: 35
Bydliště: Litomyšl

PříspěvekZaslal: čtvrtek 24 srpen 2006, 21:29    Předmět: Citovat

Zdravím a přeju hodně šťastných kilometrů . Kromě adrenalinu i pořádně vytahané ruce od akcelerace . Já mám RC 600 něco přes týden a když se při startech trochu zapomenu ocitám se v mžiku na konci sedadla .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Radovan



Založen: 5.6.2006
Příspěvky: 96
Bydliště: Martin - Slovensko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 24 srpen 2006, 22:35    Předmět: nesmrteľný jednobuch 4t Gilera Citovat

Díki moc, aj ja tebe prajem veľa štastných kilometrov. good RC600 je fakt úple postačujúca raketa a ani v jej originálnom prevedení bez úprav (ladený výfuk) na ňu väčšina endúr od iných značiek nestíha. Mám odskúšanú akceleráciu s XT600 r.v.93, RC600 je jednoznačne ostrejšia a vymakanejšia. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 345
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pátek 25 srpen 2006, 08:03    Předmět: Citovat

Je to tak. Ostatní - i mnohem novější endura jsou po všech stránkách kaše. Surprised)
No však můžeme s Jardou315 (nebo jak máš to číslo?) udělat srovnávací test až se sejdeme. RC6oo vs Domík. Death hi hi
Hurá

PS.: Radovan: Moc se omlouvám, že jsem ti ještě nedpověděl na ty e-maily, ale nějak se k tomu nemůžu dostat. Navíc mi doma odešela PeC. Jinak ty fotky cos mi posílal jsou fakt pěkný. Dokonce i ta předělávka RC6oo na supermotard se mi moc líbí. good
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist