Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


Gilera R1 125 nestartuje

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gilera



Založen: 2.6.2013
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: středa 26 červen 2013, 15:38    Předmět: Gilera R1 125 nestartuje Citovat

Caute chalani, mam taky problem s mojou Gilerou R1.
Kupil som ju asi pred mesiacom s tym ze motorka ide ako ma, akurat mi bolo povedane ze ju treba roztlacat lebo na paku moc dobre nechyta a starter tam nahodeny ani nebol. Motorka chytala na roztlacenie pekne a sem tam aj na paku, ked som mal zhodenu sviecku a skusal som iskru tak hadzalo stale a zdalo sa mi ze je nejaka slaba ale moc som to neriesil kedze motorka stale isla. Po par dnoch mi motorka zhasla pocas jazdy a odvtedy mi uz nechytila, vobec ani neodpalila ked som ju roztlacal a ked som skusal iskru tak hadzala ale zdalo sa mi ze je asi aj slabsia ako predtym. Chcel som kupit druhu sviecku ale predtym som ju zaniesol kamaratovi ktory ma yamahu DT125 a jemu na nej motorka pekne isla a skusal som ju davat aj do pioniera len tak aku iskru to bude hadzat a hadzalo ju niekolko krat vacsiu ako gilera. Docital som sa tu ze to moze byt nejakou cievkou v zapalovani ale su tam 3 a neviem ktora to je a ani premerat to neviem.
Za vase odpovede vopred Dakujem a dufam ze mi budete vedet poradit lebo som s toho uz zufaly Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lybor



Založen: 16.3.2007
Příspěvky: 321
Bydliště: nivnice

PříspěvekZaslal: středa 26 červen 2013, 16:09    Předmět: Citovat

je tam jedna cívka velká rozdělená na 3 čísti a pak je tam jedna podlouhlá.tak ta podlouhlá bude s největší pravděpodobností špatná.těžko se proměřává když neznáš její přesné hodnoty
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lybor



Založen: 16.3.2007
Příspěvky: 321
Bydliště: nivnice

PříspěvekZaslal: středa 26 červen 2013, 16:09    Předmět: Citovat

http://motocykle.bazos.sk/inzerat/26537374/Predam-gilera-zapalovanie.php
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gilera



Založen: 2.6.2013
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: středa 26 červen 2013, 19:23    Předmět: Citovat

Tento inzerát som už videl ale momentálne si nemôžem dovoliť vraziť do toho 100€, skúsim mu napisat mail či by mi nepredal s toho len stator ale pochybujem že to bude chcet predať takto.
Keby nie tak dala by sa tá cievka samostatne zhodiť a previnúť?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lybor



Založen: 16.3.2007
Příspěvky: 321
Bydliště: nivnice

PříspěvekZaslal: středa 26 červen 2013, 20:24    Předmět: Citovat

inzerát jsem posílal spíše k vysvětlení cívek.cena toho zapalování je hodně přemrštěná.co se týče cívky tak mě ji nikdo nebyl schopen převinout.každý převíjí motory a takové cívky nikdo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lybor



Založen: 16.3.2007
Příspěvky: 321
Bydliště: nivnice

PříspěvekZaslal: středa 26 červen 2013, 20:36    Předmět: Citovat

používáš v motorce baterku?mám takový dojem že tu někde kluci psali že místo cívky zapojí +12 na kontakt co vede od cívky.vkaždém případě to můžeš zkusit.někde nad motorem máš konektor od zapalování.najdi si který drát jde na tu špatnou cívku.vycvakni ho z konektou na zkus na něj připojit +12 a zkus jiskru a nastartovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gilera



Založen: 2.6.2013
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: středa 26 červen 2013, 21:18    Předmět: Citovat

Predchádzajúci majiteľ sa tu motorku snažil prerobiť na cross a celu elektriku poodpajal, nie je zapojená ani baterka ani nič. Je to spravené len tak aby to išlo.
Mne tiež všetci hovorili že previjaju iba elektromotory keď som sa nato pýtal ale už mam typ na jedného človeka tak sa pokúsim ho tento tyždeň kontaktovať a hádam budem mať šťastie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lybor



Založen: 16.3.2007
Příspěvky: 321
Bydliště: nivnice

PříspěvekZaslal: čtvrtek 27 červen 2013, 04:40    Předmět: Citovat

kdyztak zkusit mozes.baterku z auta.minus zapojis na kostru a plus misto civky.uvidis jestli to pojede
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gilera



Založen: 2.6.2013
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čtvrtek 27 červen 2013, 20:23    Předmět: Citovat

Dnes som to skúšal tak ako si písal a motorka nehádzala žiadnu iskru.
Tú cievku som vybral a na ten kábel kde bola pripojená som dal + a - na kostru, zapol som klučik a nič nehádzalo. Nemal som tam tu cievku nehať a tu baterku pripojiť k tomu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gilera



Založen: 2.6.2013
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pondělí 22 červenec 2013, 21:40    Předmět: Citovat

Neviete náhodou či mi bude pasovať na R1 125 indučka ktorá je spolu s cdi? Ja to mám teraz oddelene, tie spojene boli na novšich ročnikoch ale podla mna by to mohlo ist
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist