Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


Tlumiče na RC-R

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MAX
Anonymní





PříspěvekZaslal: úterý 24 říjen 2006, 19:40    Předmět: Tlumiče na RC-R Citovat

Čau všichni příznivci motorek gilera Very Happy Mám takovej dotaz,má někdo na RCčku jiný tlumiče něž originální??Mě nějak nevyhovujou ty moje na Rku!!
Mám nabídku koupit nastavitelný SHOWY z XR600.A co vy,jste spokojený z vašina vidlicema??Nevim ale jestli jsou lepší,vidim výhodu v tom nastavení,že si je budu moc přizpůsobit.a nevíte někdo jestli se dá koupit čidlo na spínání větráků(vlevo na chladiči)??nebo jestli je z něčeho stejný?Díky všem at vám gilerky jezdí Twisted Evil
Návrat nahoru
Radovan



Založen: 5.6.2006
Příspěvky: 96
Bydliště: Martin - Slovensko

PříspěvekZaslal: úterý 24 říjen 2006, 20:42    Předmět: Citovat

Ahoj MAXi jak se vede Very Happy . S prednými tlmičmi máš pravdu sú celkom fajn, ale aj ja by som uvítal nejakú inú o moc kvalitnejšiu prednú vidlicu. Neviem aké su na novších XRkách, ale staré ročníky myslím asi pod 1989, 1990 neboli bohviečo, novšie neviem. Ja osobne by som uvítal upside down (obrátenú) s motokrosu. S tým spínačom vetrákov ti poradím, ja som kúpil podobný asi na auto značky VOLVO. Pekne pasuje a hodnoty zopnutia a vypnutia vetrákov sú podobné, troška skoršie. Neskôr napíšem o ňom presný popis, dnes sa už k tomu nedostanem, tak zatial Hurá

Naposledy upravil Radovan dne sobota 04 listopad 2006, 15:27, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAX
Anonymní





PříspěvekZaslal: úterý 24 říjen 2006, 21:53    Předmět: Citovat

to bys byl moc hodnej,čidlo jsem sháněl podobný,ale podle katalogu mi nebyli schopný nic sehnat co by bylo podobný Sad
Návrat nahoru
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 345
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: středa 25 říjen 2006, 18:21    Předmět: Citovat

Radovan: na to čidlo jsem taky zvědavej, určitě se to bude hodit... Smile good

MAX: Já mám na RC600 upsidedown plně seřiditelný showa z krosový CR500 (2001) a jsem spokojenej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MAX
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 15 listopad 2006, 12:16    Předmět: Citovat

a kde si je sehnal,nemáš ještě nějaký Very Happy
Návrat nahoru
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 345
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: středa 15 listopad 2006, 18:30    Předmět: Citovat

Počítám, že v každým motoshopu, kde se dají objednat díly na Hondy ti je objednaj, ale připrav se na pořádnou sumičku...
Takovejch 20t minimálně. Nevím přesně. Nebo sehnat starší, jenže to asi nebude tak jednoduchž, navíc absolutně bez záruky. Nevíš co se s nima kdy kde dělo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist