Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


Kecání a tlachání..
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> Aneb co se nikam nevešlo - plkání, keci, a další činnosti...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jarda315
Site Admin


Založen: 31.5.2006
Příspěvky: 97
Bydliště: Havlíčkův Brod

PříspěvekZaslal: pátek 02 červen 2006, 06:58    Předmět: Kecání a tlachání.. Citovat

Nazdar Všichni.
Takže Vás vítám na novém fóru "GILERA motoclub" Náchod.
Pěkně to tu plňte a dbejte pokynů Moderátora a Admina.

Nazdárek Davide. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 342
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pondělí 05 červen 2006, 15:49    Předmět: Pozdrav Citovat

Very Happy Tak tak, doufám, že fórum se brzy zaběhne a začne ho používat větší množství Gilera nadšenců.
Ať slouží ku prospěchu všem!

Ještě jednou díky Jardovi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rolda
Anonymní





PříspěvekZaslal: úterý 06 červen 2006, 15:35    Předmět: Citovat

Tak jsem zvědavej jak se toto forum líbí Mařenoj. Very Happy
Návrat nahoru
Jarda315
Site Admin


Založen: 31.5.2006
Příspěvky: 97
Bydliště: Havlíčkův Brod

PříspěvekZaslal: úterý 06 červen 2006, 17:02    Předmět: Citovat

Zdárek, začína se to tu plnit, to je dobře. Víc Gileristů, víc zkušeností, a i víc informací. Jarda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
goulash



Založen: 4.6.2006
Příspěvky: 140
Bydliště: Zašová u Val. Mezu

PříspěvekZaslal: úterý 06 červen 2006, 21:28    Předmět: Citovat

Je to super, že jste něco takového vytvořili Cool Jardovi patři velky dik Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 342
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: středa 07 červen 2006, 14:12    Předmět: Mařena Citovat

Rolda: Ani by mě nepřekvapilo, kdyby tady Mařena ještě ani nebyl. Před pár dny jsem mu marně psal na ICQ, ať to určitě zkoukne. Po chvíli jsem zjistil, že snad vůbec nevnímá nebo co. Měl černý na bílím informace o fóru i s adresou, ale byl tak mimo, že to vůbec nepobral Takže to je těžká práce. Laughing

PS.: No doufám, že mně nezakousne, jestli se sem jednou (jak ho znám) podívá. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Radar



Založen: 3.6.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: středa 07 červen 2006, 21:02    Předmět: Údaje o YZ 426 F Citovat

Nevíte někdo pls kde na netu popřípadě i jinde sehnat aspoň nějaký základní tech.info o Yamaze YZ 426F. Hlavně kolik oleje se vejde do motoru, jaká tam patří svíčka atd.?? Díkas!

P.S.: Hledám, ale nenacházím
Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jarda315
Site Admin


Založen: 31.5.2006
Příspěvky: 97
Bydliště: Havlíčkův Brod

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08 červen 2006, 06:18    Předmět: Citovat

O Yamaze nevím nic, ale zkus Googlovat, vyskočí na tebe spousta článků, tak je potřeba akorát číst. http://www.motorbikes.be/en/Yamaha/2001/YZ%20426%20F/ - celkové údaje, ale chvátám do práce, nemám čas to hledat.
Já měl problém s Twingem (renault) neměl jsem o něm nic, tak jsem napsal mail na centrálu Renaultu, auto jsem vychválil že nic lepšího jsem neměl a jestli by mi neposlali knížku co obsahuje základní údržbu. Za týden byla doma. good
Zkus to tímto způsobem, a třeba se to povede.
Čau Jarda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
mařena
Anonymní





PříspěvekZaslal: neděle 11 červen 2006, 16:29    Předmět: Citovat

Dava: tak jsem se sem konečně dostal a koukám že zatim jsou všichni spokojený tak to nebude špatný
Návrat nahoru
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 342
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pondělí 12 červen 2006, 17:49    Předmět: Stará kniha návštěv Citovat

Tak dneska jsem utnul tu starou knihu, původně jsem ji tam chtěl chvíli nechat souběžně, jen pro prohlížení, nebo abych tam občas napsal nějáký oznámení, ale protože tam pořád semtam nekdo psal. Tak jsem nemohl jinak.
Jen ať začne pořádně sloužit tohle fórum.

PS.: Přemýšlejte jaký název dáváte do předmětu nového tématu. Musí vystihovat váš přízpěvek! Nebaví mě to pořád přejmenovávat!

HOWGH Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jarda315
Site Admin


Založen: 31.5.2006
Příspěvky: 97
Bydliště: Havlíčkův Brod

PříspěvekZaslal: úterý 13 červen 2006, 09:37    Předmět: Citovat

Tak to máš pravdu, já také přesouvám a přejmenovávám. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jarda315
Site Admin


Založen: 31.5.2006
Příspěvky: 97
Bydliště: Havlíčkův Brod

PříspěvekZaslal: úterý 13 červen 2006, 20:48    Předmět: Citovat

RE: Mařena

"Zobrazit malý obrázek postavičky pod podrobnostmi v příspěvcích. Pouze jeden obrázek postavičky bude zobrazen, jeho šířka by neměla být větší než 105 bodů a výška 80 bodů a velikost souboru by neměla přesahovat 6kB."
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 342
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15 červen 2006, 16:21    Předmět: Mařena Citovat

Very Happy Laughing
Já z toho Mařeny nebudu, teď jsem ze čtyřtaktů smazal jeho přízpěvek "Ju chůůůůů" Exclamation Question Idea
Tak jsem si říkal, konečně něco ve čtyřtaktech a on se tam nacpal Mařena jen aby byl někde první.

Mařena: tos tam mohl napsat něco trochu duchaplnýho. (nechal bych to tam) V podmínkách fóra je jednoznačně psáno, že nicneříkající přízpěvky budou mazány.

A teď tenhle dotaz s fotkou Surprised) Je to taky popsaný.

No ještě, že jste teď v tom Polsku. Jakmile se vrátíš, začneme připravovat toho Husa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rolda
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 15 červen 2006, 16:34    Předmět: Mařena Citovat

No jo u Mařeny se ničemu nedivím. Laughing
Mluvil jsem s Tondou a nějak se nevyjádřil,že prej se domluví s tebou.
Nechápu proč? Question Confused
Návrat nahoru
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 342
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pondělí 19 červen 2006, 17:33    Předmět: Pastviny Citovat

Tak o víkendu jsme s Aljošou navštívili motosraz Pastviny. Hodně lidí - ale nic lepšího jsme ani nečekali. Jen mně překvapilo, že hlavní sobotní program od 22h do 12h byla přestávka Laughing (nic se nedělo)

Seznámil jsem se tam s Radarem (Nordwest) - ať ti to brzy šlape!
A nenašel Tondu (Nordwest)

Byl tam Roldo?

Jo tebe jsem potkal cestou tam. Odkud jsi se řítil? Poznal jsi nás?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> Aneb co se nikam nevešlo - plkání, keci, a další činnosti... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist