Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


sladeni obou karburatoru

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DaveN



Založen: 13.6.2011
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: pátek 18 květen 2012, 20:22    Předmět: sladeni obou karburatoru Citovat

Jednoducha otazka ---Pri jake poloze soupatkoveho karbece se ma zacit otevirat skrtici klapka na membranovem?Steluje se to pres sroubek ,ale nikde nemuzu najit jak se to ma sladit.Zjistil jsem,ze kdyz to nastavim tak na 1/3 otevreni hlavniho -ze se zacne otevirat klapka,tak se motor hodne hreje a spatne se vytaci se zatezi do otacek.A kdyz dam oba dva stejne,tak zase hodne tarokuje a kolisa volnobeh+ ma nepravidelny chod na hodne male otevreni plynu...tak nevim Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lucky.lukys



Založen: 20.9.2009
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: úterý 22 květen 2012, 21:18    Předmět: Citovat

tak az na tuhle otazku nekdo odpoví kladně, tak si to sešteluju taky Hurá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DaveN



Založen: 13.6.2011
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: středa 23 květen 2012, 00:18    Předmět: Citovat

Ja s tim prave stale laboruju a je to silene Very Happy ...Kdo tyhle karburatory vymyslel! Nejlepe mi to jede,kdyz hodim vsude hodne chudou smes,jehly do zarezu nahoru a oba karbece nastejno s oteviranim.Motorka pak krasne startuje studena a hlave i tepla,protoze na teply start chce hodne chduou smes.Ale silene se to hreje a pocasi nepocasi,voda se stale vari a unika pres expanzku. takze nejaky ten kompromis s bohatosti...
Je mozne,ze ma na to vse vliv i promacknuty svod trosku?

Ktere ze motorky meli tyhle karburatory taky? yamahy XT 600 stare?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DaveN



Založen: 13.6.2011
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: neděle 26 srpen 2012, 20:38    Předmět: Citovat

Tak lidi....vystudovano! ...7 mm otevrene soupe u primaru a teprv v ten moment se ma zacit otevirat sekundar.Neslo mi to driv do hlavy,ze by az fakt tak pozde,tak jsem tak hodne nikdy nezkousel...Ale bylo mi poradeno 7 mm,tak jsem to tam hodil a parada.Na brlbacka,pohodovou jizdu to bere jen primar a kdyz se otevre proadne plyn,tak se nezahlti jako drive,ale vystreli a krasnym prubehem stoupa do otacek.Spotreba klesla znatelne,hlavne na nizke otevreni plynu. Hurá good
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist