Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


Laděný výfuk

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jarda



Založen: 14.6.2006
Příspěvky: 35
Bydliště: Litomyšl

PříspěvekZaslal: pondělí 21 srpen 2006, 20:27    Předmět: Laděný výfuk Citovat

Zajímaly by mě zkušenosti s laděnými výfuky na Gilerách.Konkretně na RC600 .Na své čerstvě koupené mám "laděný"výfuk ,zřejmě domácí výroby.Je to slušný kanón s trošku méně vzhlednými sváry ,ale brutálním zvukem,možná až moc brutálnmím.Dostal jsem k moto i původní orig. výfuk ale ještě jsem ho nezkoušel . Tak nevím jestli je to dobré pro motor , spotřebu a výkon . Rád uvítám jakoukoli zkušenost .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 342
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: úterý 22 srpen 2006, 07:37    Předmět: Laďák Citovat

Moje zkušenosti s laďáky na RC6oo:
Mám laďák dělanej odborníkem na vejfuky přímo na míru k Gileře a jsem spokojen (jen někdy ten zvuk je až moc brutální, člověk nechce dělat rozruch všude, kde se pohybuje). Spotřeba bych řekl, že je OK. Žere mi to tak nějak 4-6l podly stylu jízdy, dálky za Jawkou jsem jezdil za i 3l.
Výkonově je to znát hlavně větším zátahem v nižších otáčkách.
Nějáký neodborně vyrobený "roury" můžou mít vliv i na snížení výkonu, zvýšení spotřeby a tak, ale to je různý.
Arrow dělal laďák přímo k RC/Nordwest, takže ten bude asi solidní.
Jinak ten originál výfuk není vůbec špatnej. Nejlíp asi uděláš, když to zkusíš vyměnit, jestli ho máš a uvidíš, co ti to bude dělat. Ale nejdřív bych si spočítal spotřebu s tím laďákem, soustředil se na to jak to v různejch otáčkách jede, do kolika to vytočíš a tak a pak můžeš srovnávat.

Hurá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jarda



Založen: 14.6.2006
Příspěvky: 35
Bydliště: Litomyšl

PříspěvekZaslal: úterý 22 srpen 2006, 20:27    Předmět: Laděný výfuk Citovat

Dík Davide za radu .Vyzkouším vše a napíšu co zjistím .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fuki



Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: středa 23 srpen 2006, 15:53    Předmět: Laďák Citovat

Ahoj Davide, mám RC600 a sháním laděný výfuk. Tady čtu, že jsi moc spokojený s tím svým. Můžeš mi dát prosím kontakt na ty machry? Orientační cenu? Předem díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pettas



Založen: 2.7.2006
Příspěvky: 158
Bydliště: Ořechov

PříspěvekZaslal: pátek 25 srpen 2006, 20:30    Předmět: Citovat

zdarec mam na dakote 350 delanej domaci vyroby a max spokojenost zvuk velice apartni a efektni az me nekdy sam desi Twisted Evil a spotreba se vubec nepohla smerem nahrou do 5L max se vejdu.

Naposledy upravil pettas dne pondělí 28 srpen 2006, 12:19, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 342
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pondělí 28 srpen 2006, 12:12    Předmět: Fuki Citovat

Fuki: kontakt už bohužel nemám. Dělali to cca před 6ti lety v Český Skalici. Stál mně 7t, ale včetně komletních nerezovejch svodů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jarda



Založen: 14.6.2006
Příspěvky: 35
Bydliště: Litomyšl

PříspěvekZaslal: úterý 26 září 2006, 18:56    Předmět: Citovat

Tak jsem střídal laďák a originál výfuk na RC 600 a nedá se to vůbec srovnávat.Laďák i když domácí výroby (koupil jsem ho s motorkou) dělá z dřímajícího kánonu rychlopalné dělo .Motor je mnohem pružnější ,živější
a na spotřebu jsem vliv nezaregistroval.S originálem mi přpadá jako by se motor trochu trápil. Randál je dost drsnej ,protože je to celkem prázdná roura jen s pár přepážkami , takže na projížďky lesem to není .
Doporučuji Všem laďák vyzkoušet , motor Vám bude opravdu vděčný .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 342
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: středa 27 září 2006, 08:34    Předmět: Citovat

Jarda:
jj, tak to celkem sedí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MAX
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 08 listopad 2006, 17:26    Předmět: Citovat

O kolik jste dávali větší trysky??Mám taky ladák,ale musim nechat přetryskovat karbec.Moc se jí na zadní nechce a to by Rko mělo Rolling Eyes Dík čau
Návrat nahoru
Jarda



Založen: 14.6.2006
Příspěvky: 35
Bydliště: Litomyšl

PříspěvekZaslal: pátek 10 listopad 2006, 17:57    Předmět: Citovat

Tak já nic měnit nemusím , ani trysky ani jiné nastavení a přitom vzrůst výkonu s laďákem je dost zásadní .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist