Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


nedobrovolny experiment

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> Aneb co se nikam nevešlo - plkání, keci, a další činnosti...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pettas



Založen: 2.7.2006
Příspěvky: 158
Bydliště: Ořechov

PříspěvekZaslal: pátek 25 srpen 2006, 20:12    Předmět: nedobrovolny experiment Citovat

tak jel sme v poklidnu se svou dakotkou po dedine zvolna na 4 ,pekne sem si ji naklopil do tahle zatacky ale tu ejhle vsimam si ze kocka mi vbiha pres cestu,byla uz tak blizko ze nebyl cas na zadnou reakci .Proste nez sem neco udelal uz byla pod kolem nastesti to bylo pod zadni.Gilerka propruzila jako na polni ceste a jela dal.Bohuzel kocce uz nebylo pomoci Sad vaha stroje a me ji doslova rozpulila.
Nu a co s toho vypliva ? Ze Gilery pred nicim nezastavi.

P.S. sami to radsi nezkousejte!!!!! A ja bych byl radsi kdybysch byl takovejch zazitku usetren !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 342
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pondělí 28 srpen 2006, 12:07    Předmět: Citovat

To věřím, není to nic příjemnýho. Ještě, že to takhle dopadlo. Jen chudák kočka to asi pěkně odskákala. Surprised

Minulej tejden se mi stalo něco podobnýho cestou do práce. Vyřítila se mi kočka po kola, ubrzdit jsem to už nemohl, ale měla štěstí (já taky), prokličkovala bez škrábnutí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Marco39



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 18
Bydliště: Vratimov

PříspěvekZaslal: sobota 09 prosinec 2006, 13:13    Předmět: Citovat

Kočky mají 7 životů !!! Twisted Evil

To já jednou trefil motýla ..a jak myslíte že to dopadlo ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 342
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pondělí 18 prosinec 2006, 13:42    Předmět: Citovat

Motýl přežil a tebe sestřelil z moto Laughing
Motýli totiž mají tři životy Wink
A ty jen jeden Confused (teda my)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> Aneb co se nikam nevešlo - plkání, keci, a další činnosti... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist