Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


zapalování Ignitech

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Laďa Prášil
Anonymní





PříspěvekZaslal: neděle 03 září 2006, 23:45    Předmět: zapalování Ignitech Citovat

Na motorce, co jsem koupil (s motorem RC 600) bylo originální zapalování nahrazeno zapalováním Ignitech. Přestalo mi pálit a tak jsem se o to začal zajímat a zjistil jsem, že na zapalování zůstala půvpdní indučka s odporem asi 0,3 Ohmu. Ta má být při výměně zapalování nahrazena jinou s odporem primáru asi 3,5 Ohmu. V návodu na přestavbu na to Ignitech neupozorňuje (i když jinak mají tech dokumentaci docela výbornou), jen se o tom zmiňují v obecném článku o náhradách zapalování. Při použití původní cívky pravděpodobně dojde k poškození výstupního tranzistoru v zapalování, neb 10x nižší odpor=protéká 10x větší proud! Tak bacha na to - nemáte s tím někdo zkušenost?
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist