Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


ladění motoru RC

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> Tuning
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MAX
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 07 prosinec 2006, 21:42    Předmět: ladění motoru RC Citovat

Zajímalo by mě,jestli někdo z vás má na svém RCčku přímej karbec?!Nebo převrtanej motor na 610ccm.Našel jsem pár věcí který by přidali koně,ale zajímala by mě realita.Měla by se dělat ještě ostřejší vačka než má Rko(což vlastním),ale není originální. Karburátory se dávali přímí,tuším že mikuni a píty na 610ccm.Takže RCčka se asi nechají dost vyladit,když má na to člověk kačky Very Happy Kdyby někdo měl něco podobnýho na zvýšení výkonu,dejte vědět,rád se něco dozvím Twisted Evil
Návrat nahoru
Radar



Založen: 3.6.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: pondělí 11 prosinec 2006, 10:29    Předmět: Citovat

Tak já zatím vím akorát otomhle: http://www.hahne-power.de/english/gil%20tuning%20engl.1.htm

Tzn. kit na 610ccm + větší karbce, k tomu ještě dodělat otevřený sání a laďák a možná ještě to zapalko od Ignitechu by mohlo taky pomoct. Potom bych typoval výkon na takovejch 60 koníků ale za tu cenu se to snad ani nevyplatí (kit 610+nový karbce=cca 30 000,- What )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MAX
Anonymní





PříspěvekZaslal: pátek 05 leden 2007, 20:17    Předmět: Citovat

bavil jsem se na tohle téma z Kvítkem a říkal že když jsou peníze,možností je dost.Přímej karbec mikuni je asi za 17tis a přidá prej asi 10 koní,ale je to mrtvější na ryhlý přidání plynu.Pak je ještě jedna ostřejší vačka než má Rko ale je neoriginální,ta dá tak taky nějaký koníky ale na nějakejch stránkách jsem jí viděl ale ta stojí asi dalších tušim 20tis.Ale stejně,pak je to na úkor životnosti!!Pak má člověk motor na rok a jde k šípku...
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> Tuning Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist