Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


odškrcení RV 125

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> Tuning
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
F.I.K
Anonymní





PříspěvekZaslal: sobota 09 prosinec 2006, 02:49    Předmět: odškrcení RV 125 Citovat

Asi před měsícem sem si koupil Gileru RV 125, r.v.:92 má asi 15,5kw, nevíte, jak bych moh zvýšit výkon? Evil or Very Mad je to nějak zaškrcený, nebo ne? Dík za odpověd.
Návrat nahoru
goulash



Založen: 4.6.2006
Příspěvky: 140
Bydliště: Zašová u Val. Mezu

PříspěvekZaslal: neděle 10 prosinec 2006, 15:27    Předmět: Citovat

Není to zaškrcené, ten výkon má tento model originálně, protože se jedná o motor bez přívěry.... Zvýšit výkon můžeš kitem od Polini, který ti zvětší objem na 160ccm.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
F.I.K
Anonymní





PříspěvekZaslal: pondělí 11 prosinec 2006, 14:21    Předmět: Citovat

právě, že přívěru má. Aspon mi to říkal původní majitel.
Návrat nahoru
goulash



Založen: 4.6.2006
Příspěvky: 140
Bydliště: Zašová u Val. Mezu

PříspěvekZaslal: středa 13 prosinec 2006, 17:37    Předmět: Citovat

Jestli je funkční tak zjistíš celkem jednoduše že ji máš... Kolem 7500tis otáček vysoký nárůst výkonu a taky změna zvuku ze sekačky na motorovou pilu Very Happy red Jinak na RVčka se nedavaly přivěry.... Takže, buď ti kecal (prodejce toho většinou nakecá) nebo je tam motor daný z jiného nověšího typu Gilery...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
F.I.K
Anonymní





PříspěvekZaslal: pátek 15 prosinec 2006, 07:36    Předmět: Citovat

Tak ten nárůst výkonu i s tim zvukem tam znát je, ale už tak od 6000. Když sundám koleno od výfuku, tak by ta přívěea měla bejt vidět ne? Až se vrátim z intru, tak to zkouknu.
Návrat nahoru
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 342
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pondělí 18 prosinec 2006, 13:55    Předmět: Citovat

RVčko má standartně výkon asi kolem 12ti kW, pak se dělala nějáká série Especialle, nebo co a ta by měla mít těch 15kW, ale je to snadartně a přívěru fakt neměli. Dělalo se někdy v osmdesátejch letech, počítám, že první tak 82 a poslední kousky byly tak 86. Takže jak píše Goulash.
Přívěra by tam byla jedině kdyby tam byl jinej motor, ale tímpádem by to zase už otevřený bylo.

Když tak prostuduj web gilera.cz (i jiný typy 125) a tohle fórum a uvidíš, na to přijdeš, co tam máš za motor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
F.I.K
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 27 prosinec 2006, 23:25    Předmět: Citovat

Eště jedna otázka: do kdy se to RV-čko vyrábělo? do r.86 snad ne, to je trochu blbost ne? Rolling Eyes
Návrat nahoru
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 342
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: čtvrtek 28 prosinec 2006, 07:00    Předmět: Citovat

Proč blbost?

Podle všeho 1982-1986 - píšou to mám dojem i v tý knížce Gilera story. (vánoční dárek)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ladis.biker
Anonymní





PříspěvekZaslal: sobota 30 prosinec 2006, 20:15    Předmět: RVčko Citovat

Já měl RVčko rok 1990 Hurá
Návrat nahoru
goulash



Založen: 4.6.2006
Příspěvky: 140
Bydliště: Zašová u Val. Mezu

PříspěvekZaslal: sobota 30 prosinec 2006, 23:11    Předmět: Re: RVčko Citovat

ladis.biker napsal:
Já měl RVčko rok 1990 Hurá
¨V papírech je toho hodně já to mám taky 90 a přitom už se to nedělalo.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> Tuning Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist