Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


RC600C - vodní pumpa
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
houba



Založen: 22.8.2006
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: pondělí 11 prosinec 2006, 11:20    Předmět: RC600C - vodní pumpa Citovat

Tak koukám, že mě pod vodní pumpu prolíná chladící směs a teče do zapalování. Zatím jsem to ještě nerozdělával. Máte s opravou ( výměnou) vodní pumpy někdo zkušenosti? Na co si dát bacha a jestli se vůbec dá pumpa koupit, popřípadě kolik mě to bude stát?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAX
Anonymní





PříspěvekZaslal: pondělí 11 prosinec 2006, 23:24    Předmět: Citovat

Já s vodní pumpou zatim nemam zkušenosti.Kvítek je opravuje,vymyslel jak je rozdělat!!Jinak to prej opravit nejde,pak se musí koupit nová!!ta oprava vyjde,nevim přesně....asi kolem 3tisic nebo tak nějak.jinak nová je ještě dražší a nevim jestli se dá vůbec koupit.
Návrat nahoru
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 342
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pondělí 18 prosinec 2006, 13:59    Předmět: Vodní pumpa Citovat

Zkušenosti s opravama má taky Mařena (kontakt viz homepage gilera.cz), několikrát si ji opravoval a nakonec si koupil novou od Martina Stránskýho (kontakt taky an homepage a cena kolem 5000Kč).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Petr Strk



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 10
Bydliště: Otrokovice, RC 600

PříspěvekZaslal: úterý 29 květen 2007, 17:25    Předmět: Citovat

Zdar, zjistil jsem taky nefunkčnost vodní pumpy. Zajímavé bylo,když jsem objevil, že mi úplně chybí střeva v termostatu.

Ale abych se vrátil k té vodní pumpě - zdá se mi, že je pod kladkou rozvoďáku, ale radši se zeptá zkušenějších páč si nejsem jistý.

Pokud by jste věděli ještě nějaké záludnosti ohledně demontáže nebo montáže zpět tak mi sím dejte vědět.

Dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
franta



Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: neděle 17 červen 2007, 18:58    Předmět: Pumpa Citovat

Vodni pumpu jsem měnil. Měl sem teda k dispozici starší... Je to celkem banalní oprava. Sundat plastový kryt rozvodoveho řemene a pumpa je vlastne ta vodící kladka řemen na 3 šroubech - imbusech. Hlavně dobře nasadit řemen zpět a napnout!!! Případně ještě sám si označit kola - vačky i kliky - před demontáží řemenu!!! Po opravě napřed klíčem protočit motor, jestli se točí.... Omlouvám se za banální rady, ale někdo to proste nevi....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Strk



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 10
Bydliště: Otrokovice, RC 600

PříspěvekZaslal: úterý 19 červen 2007, 12:18    Předmět: Citovat

omluvu nepřijímám Wink

Myslel jsem si to, ale radši jsem se zeptal...to víš my rekrutovaní z Jawy 350 takové věci jako rozvoďák neznáme.

Díky za odpověď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Johny



Založen: 1.7.2006
Příspěvky: 18
Bydliště: Česká Lípa

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06 září 2007, 08:22    Předmět: Citovat

Ahoj, tak už i mě opustila vodní pumpa... Celou dobu nic a během jedné cesty jsem zjistil že teče a zrovna né málo...
Chtěl jsem se zeptat jestli by někdo náhodou neměl nákres jak je složená...zkusil bych to opravit, ale nevím z jaké strany ji zkusit rozlisovat... (nová se mi kupovat moc nechce) Dík moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ondra



Založen: 21.6.2006
Příspěvky: 30
Bydliště: Krnov

PříspěvekZaslal: středa 12 září 2007, 17:40    Předmět: Citovat

Na stránkách nordwest.rapidmouse.com je nafocená rozborka tý pumpy. Mrkni na to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Johny



Založen: 1.7.2006
Příspěvky: 18
Bydliště: Česká Lípa

PříspěvekZaslal: pátek 14 září 2007, 20:09    Předmět: Citovat

Díky moc, na tuhle stánku jsem úplně zapomněl... Teď ještě někde sehnat to keramické těsnění Question Kdyby někdo věděl kde se dá sehnat nebo nějakou náhradu...díky. Budu hledat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Radovan



Založen: 5.6.2006
Příspěvky: 96
Bydliště: Martin - Slovensko

PříspěvekZaslal: sobota 16 květen 2009, 17:14    Předmět: vodna pumpa Citovat

Velmi dobry navod na opravu vodnych pump nasich milovanych gileriek, urcite si to dobre pozrite. Napriklad ja som si dal u sustruznika vyrobit obal a vrtulku s hlinika a osku s materialu ocele 14 341, tvrdost zhodna s origo matrosom Hurá , http://www.youtube.com/watch?v=eRLVuDUZvJU&feature=related
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
machic



Založen: 12.6.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čtvrtek 21 květen 2009, 14:07    Předmět: Citovat

Zdravim. Vůbec bych tam to origo čerpadlo nedával. Je to u Gilery problémovej díl a měnit to po 20-25ti tisících je docela běžný. Sám jsem neřešil výměnu, ale nakreslil jsem jsem si a vyrobil nový čerpadlo sám. Sice jsem namísto hliníkovejch komponentů použil ocel, ale teď to aspoň těsní a něco vydrží (lepší ložiska, parovzdorný gufero). Pokud bude zájem pokusím se někde vyhrabat nákresy....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
falcom1



Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 45
Bydliště: radôstka

PříspěvekZaslal: pondělí 10 leden 2011, 18:39    Předmět: Citovat

no cawte uz som aj ja w klube pokazenych pump tecie mi to az do elektriky najlepsie ze som myslel ze to z hadice wozim sa akoby sa nic nestalo az dokial som necital forum potom ma to napadlo Very Happy len newem ako to rozlysowat skusim sa potrapit hadam to este niekedy pojde Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
falcom1



Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 45
Bydliště: radôstka

PříspěvekZaslal: středa 12 leden 2011, 18:36    Předmět: Citovat

takza na tejto stranke je vodna pumpa za 140 euri http://www.pemopa.com/index.php?section=shop&catId=83 ale chcem sa spytat: machyc :ty sis si ho vyrobil sam? ak mas tie nakresi nasiel by si nejake este ci uz asi tazko :/ Smile chcelo by tu pumpu celkom prerobit a chcel by som wedet ako si to wyriesil ty
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lechi



Založen: 30.4.2011
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: středa 10 srpen 2011, 17:53    Předmět: Citovat

Ahoj pánové, tak mám taky po pumpě....podle těch obrázků a videa to zrepasování vypadá jednoduše, ale bohužel mi to už dneska zkoušeli kluci v servise rozlisovat a něco tam ruplo, podle fotek to lisovali naopak Confused
Zkusím to ještě rozebrat a uvidím.....kde seženu ty díly dovnitř?(těsnění,gufero,ložisko) Už to někdo repasoval?
Nemá někdo starší pumpu na prodej? Nebo nějaký levný zdroj na novou pumpu, popřípadě nevíte o někom, kdo by to profi zrepasoval????
Za info budu moc vděčný, díky L. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
falcom1



Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 45
Bydliště: radôstka

PříspěvekZaslal: čtvrtek 18 srpen 2011, 18:08    Předmět: Citovat

ak chces predam ti celu moto wse funkcne Very Happy ložiska si objednas podla cisel co su na tych starych a tesnbenie som zohnal :vola sa to že mechanicka ucpavka dawaju to do cerpadiel na kurenie skus vyhladat taku predajnu kde robia cerpadla dones stare tesnenie a mne dali take iste takze tak po moto servisoch ani nechot ja som chodil ako blazon a ani so so mnou nebavili. za upchavku som dal 3 eura to mas 90 kc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist