Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


Akce LIDL

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> Aneb co se nikam nevešlo - plkání, keci, a další činnosti...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jarda315
Site Admin


Založen: 31.5.2006
Příspěvky: 97
Bydliště: Havlíčkův Brod

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15 březen 2007, 17:01    Předmět: Akce LIDL Citovat

Zdar, dneska jsem byl v Lidlu, a mají tam tohle zboží. Osobně jsem zakoupil interkom a ledviňák. Boty taky nevypadaly špatně, ale již je mám, takže pro mě pasé.



Zajímavá je i ta kukla...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 342
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pondělí 19 březen 2007, 16:41    Předmět: Citovat

Asi se na to taky vyrazím mrknout....
Lidl je sice hroznej obchoďák (vyhýbám se obloukem), přilbu nebo kalhoty bych tam nekoupil, ale ten interkom pokud ho nacpu do přilby by nebyl špatnej a možná ta nabíječka - jestli je to udržovačka na gelovky.

A dost mě zajímá ten tankvak za ty prachy. Letos ho chci kupovat, tak musím prozkoumat, jestli by zato tenhle náhodou nestál.


Otázkou je kvalita Neutral (za ty prachy to snad ani nejde)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
goulash



Založen: 4.6.2006
Příspěvky: 140
Bydliště: Zašová u Val. Mezu

PříspěvekZaslal: pondělí 19 březen 2007, 20:48    Předmět: Citovat

Co se týče tankvaku.. Tak jsem si koupil řemenový s Novelmota za něco přes 300kč a luxusní jak prase.. fakt kvalitní a za ty prachy.... Hurá Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Jarda315
Site Admin


Založen: 31.5.2006
Příspěvky: 97
Bydliště: Havlíčkův Brod

PříspěvekZaslal: úterý 20 březen 2007, 14:05    Předmět: Citovat

Dostal jsem typ na NX foru, že tankvak mají v PLUSU, ale u nás již není Sad a taky byl za 300,-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ivan
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 22 březen 2007, 18:17    Předmět: lidl Citovat

koupil jsem ledvinak, zamek na kotouc a fusekle - zatim spokojenost Hurá
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> Aneb co se nikam nevešlo - plkání, keci, a další činnosti... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist