Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


supersport 660

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> Aneb co se nikam nevešlo - plkání, keci, a další činnosti...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
denny_x
Anonymní





PříspěvekZaslal: pondělí 07 květen 2007, 18:23    Předmět: supersport 660 Citovat

Zdarec gilerari, chtel sem se zeptat jestli nekdo z vas nevi jak to dopadlo se supersportem 660. Nekdo rika ze se dostala do seriove vyroby a nekdo zase ne, tak by me to zajimalo
Návrat nahoru
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 342
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: středa 09 květen 2007, 19:35    Předmět: Citovat

Myslím, že to měla být 600ccm - vylaďenej motor GSXR600
Pokud vím, tak do sériové výroby se nikdy nedostala. Ale kromě toho byla dotažená do konce a bylo postavenejch X předsériovejch kusů. Takže to zůstalo viset zase někde nad stolem. Ale proč? To teda netuším Confused
Vývoj musel stát pořádný prachy. Když už se snížíme i k tržnímu pohledu.

V době přípravy tohohle stroje Gilera zároveň navrhovala typy pro nový vlastní dvouválcový motor (1000ccm). Kterej nekonec skončil po razantních úpravách (k horšímu) ve skůtru GP800 - novinka tohoto roku.

Jak dál s motocykly - to asi nikdo netuší.

Někdy kolem roku 2002 (+-) měla být vyprojektována i nová verze RC600
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
denny_x
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 10 květen 2007, 15:48    Předmět: Citovat

ptam se protoze na motorkarich se tam k ni nejakej 18-ti letej frajer hlasi ze ji ma, tak nevim, jesi sehnal nejakej ten prototyp, nebo keca. Ale v komentari ma ze ho nekdo na ni videl.
Návrat nahoru
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 342
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pátek 11 květen 2007, 16:56    Předmět: Citovat

Týjo, tak to mě zajímá...

Hledal jsem.... nenašel.... Hoď sem odkaz!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
denny_x
Anonymní





PříspěvekZaslal: pátek 11 květen 2007, 23:21    Předmět: Citovat

http://moji.motorkari.cz/index.php?show=16683 to je ono,pak napis co si o tom myslis Wink
Návrat nahoru
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 342
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: úterý 15 květen 2007, 17:33    Předmět: Citovat

.... týjo ... fakt nevím.

Spíš si myslím, že je to blbost. Kdyby tam měl aspoň jinou fotku, než tu propagační. Nebo byl nějak aktivní. A taky nevím kde přišel na 660? Má to 599ccm - čili 6oo.

Má tam telefon, ale nevolal jsem mu... možná by to stálo zazavolání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
denny_x
Anonymní





PříspěvekZaslal: úterý 15 květen 2007, 18:45    Předmět: Citovat

no to by možná stálo , to mě nenapadlo, mužeš to zkusit Wink
Návrat nahoru
goulash



Založen: 4.6.2006
Příspěvky: 140
Bydliště: Zašová u Val. Mezu

PříspěvekZaslal: středa 16 květen 2007, 12:49    Předmět: Citovat

Já jsem něco objevil, o čem jsem vůbec netušil že existujehttp://www.motorkari.cz/index.php?show=00000000415 Opět krásný italský design, bohužel je to jen koncept...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 342
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: středa 16 květen 2007, 16:48    Předmět: Citovat

Jo jo... o tom Ferru jsem četl. Před časem o něm vyšli asi sva články na moto.cz
Design se mi moc líbí....
No a tenhle motor vlastně teď skončil v Gileře GP800. (asi se jim nadařilo udělat tu automatiku dostatečně dobrou pro sportovní moto... A trend přeje skůtrům, tak .... )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> Aneb co se nikam nevešlo - plkání, keci, a další činnosti... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist