Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


origo zvuk výfuku na 600??

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lybor



Založen: 16.3.2007
Příspěvky: 321
Bydliště: nivnice

PříspěvekZaslal: čtvrtek 14 únor 2008, 22:24    Předmět: origo zvuk výfuku na 600?? Citovat

Čau!Neválí se někomu doma origo výfuk pro tento motor??Motorku jsem koupil s laďákem.Ten je strašně hlučný.mám sice i origo ale ten je vykuchaný a je to horší než laďák.Nebo není taky někdo z okolí zlína kdo by měl výfuk na zkoušku??Nebo celé moto abych si poslechl origo zvuk??možná bych ho ani nesháněl ale chci hlavně vědět jaký to má zuk.jestli by tam nebyl takový rozdíl tak bych si tam nechal ten laďák.Díky za odpovědi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fuki



Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: sobota 16 únor 2008, 19:24    Předmět: zzzzzvuk Citovat

Mám doma origo výfuk na RC, skoro novej. Nasazenej mám laďák a rozdíl ve zvuku je řádnej. Pokud by ses chtěl zbavit laďáku, rád ho s tebou vyměním za origo. Mrsknu ho na druhý RC. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lybor



Založen: 16.3.2007
Příspěvky: 321
Bydliště: nivnice

PříspěvekZaslal: sobota 16 únor 2008, 22:35    Předmět: Citovat

Dávat pryč ho nebudu.Někde jsem četl že laďák oživý otáčky od spodu.Proto bych to chtěl slyšet a projet s origo výfukem.za rozumnou cenu bych origo výfuk koupil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radar



Založen: 3.6.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: neděle 17 únor 2008, 22:30    Předmět: Citovat

No tak já mám na obou origo výfuk a i on se mi zdá celkem hlučný teda aspoň když to porovnám třeba s dvouválcem či čtyřválcem. Orientačně: vedle nastartované motorky jdoucí na volnoběh už musíš i docela křičet aby ses s někým domluvil What . Jinak jestli budu dávat na moji laďák tak bych ti jeden origo výfuk mohl nechat, ještě nevím možná si nechám i origo kvůli STK a cestám do zahraničí. Pokud chceš mít aspoň orientační přehled o zvuku origo x laďák mrkni sem na Gilera stránky: http://www.gilera.cz/Gilera%20Nordwest%20600/GILERA%20Nordwest%20600.htm
úplně dole tam jsou ke stáhnutí zvuky s laďákem Arrow a s originál koncovkou Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lybor



Založen: 16.3.2007
Příspěvky: 321
Bydliště: nivnice

PříspěvekZaslal: pondělí 18 únor 2008, 05:44    Předmět: Citovat

tyto zvuky už jsem kdysi poslouchal ale víš jak to je.naživo je to zase jiné
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pettas



Založen: 2.7.2006
Příspěvky: 158
Bydliště: Ořechov

PříspěvekZaslal: úterý 19 únor 2008, 16:48    Předmět: Citovat

Origo vyfuk. zni jako rychlo varna konvice když syčí Very Happy gileru mušís poznat už po hlase na kilometry daleko Smile. Jinak mam vyfuk jak z dakoty tak i z xrt. TAk kdybys cchel tak to mužu vzit hjak pojedu na zlín Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fuki



Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: úterý 19 únor 2008, 20:49    Předmět: Citovat

Tak jsem měl natočený obě RC, jak s origo tak s laďákem. Pokud se někomu zdá origo hlučný, pak laďák je nářez. Naposledy když jsem jel po dálnici s bráchou ( má Vstorma ), tak to popisoval jako když za ním letí bojová helikoptéra. Je pravda,že klakson používat nemusím, a když dorazím domů káva už je na stole. Laughing Není to žádnej japonec,žádnej čajíček. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pettas



Založen: 2.7.2006
Příspěvky: 158
Bydliště: Ořechov

PříspěvekZaslal: středa 20 únor 2008, 14:26    Předmět: Citovat

Jo jo ne nadarmo tu byl napis jeden čas " Sound on Road " Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Radar



Založen: 3.6.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: čtvrtek 21 únor 2008, 14:53    Předmět: Citovat

Fuki napsal:
Tak jsem měl natočený obě RC, jak s origo tak s laďákem. Pokud se někomu zdá origo hlučný, pak laďák je nářez. Naposledy když jsem jel po dálnici s bráchou ( má Vstorma ), tak to popisoval jako když za ním letí bojová helikoptéra. Je pravda,že klakson používat nemusím, a když dorazím domů káva už je na stole. Laughing Není to žádnej japonec,žádnej čajíček. Evil or Very Mad


No já si pamatuju že když měl kámoš Dakotu s laďákem tak jsem musel jet na vyjížďce před ním protože když sem jel za ním tak mě to burácení rušilo srdeční tep What a to myslím bez p.r.d.e.l.e good
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Radar



Založen: 3.6.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: čtvrtek 21 únor 2008, 15:05    Předmět: Citovat

pettas> No podle mě tam na Nordwesta výfuk z XRT nedá protože je tvarově úplně jinej + má jinde úchyty a taky se mu nemusí vejít pod plasty. Nevím jak z Dakoty ale z XRT to určitě nepůjde Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lybor



Založen: 16.3.2007
Příspěvky: 321
Bydliště: nivnice

PříspěvekZaslal: čtvrtek 21 únor 2008, 21:06    Předmět: Citovat

škoda!tak zas nic.no nakonec si sousedé zvyknou když je budu budit v 6 ráno.pak už origo výfuk chtít nebudu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist