Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


Rozvody RC600C

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
machic



Založen: 12.6.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čtvrtek 12 červen 2008, 08:58    Předmět: Rozvody RC600C Citovat

Zdar,

nedávno jsem měnil rozvoďák na RC600C. Ryska na rotoru a deklu motoru byla jasná, ale nějak se mi nepodařilo najít rysky, které by měly být proti značkám na ozubených kolech od vačkových hřídelí. Nakonec jsem to nastavil po natočení obou kol do konce intervalu otevření výfukového ventilu a na začátek intervalu pro otevření sacího ventilu. značky na ozubených kolech jsou potom přímo proti sobě. Je to tak správně? Nebo snad opravdu někde jsou značky proti ozubeným kolům? Mašina sice jede, ale zdá se mi že trochu ztrácí na výkonu. Může mi někdo poradit?

Dík Máchič
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dodo.st



Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 38
Bydliště: stredne slovensko

PříspěvekZaslal: pátek 13 červen 2008, 09:00    Předmět: Citovat

Ja som si to pred rozoberanim nafotil, daj mail poslem ti ako som to mal ja. (rozhodne som nemal risky podla dielenskej prirucky)Po poskladani ide normalne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
machic



Založen: 12.6.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pátek 13 červen 2008, 09:32    Předmět: email Citovat

JJ, taky bych to bejval nafotil, ale řemen jsem neměnil kvůli běžné údržbě, ale proto, že mi praskl za jízdy Confused Jinak dík a tady je ten email vmacha@edpsro.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BigEd



Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: středa 30 červenec 2008, 15:54    Předmět: kde sehnat rozvoďák Citovat

zdravím, kde se dá koupit rozvodový řemen na Gileru RC 600 a kolik přibližně stojí? Jsem z ČB a nevím, že by tady nějaký prodejce Gilery byl Sad Díky za radu, tipy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
machic



Založen: 12.6.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čtvrtek 07 srpen 2008, 08:46    Předmět: Citovat

Já jsem ho sehnal u DUCATI. Jinak netušim, kde by šel sehnat... Jestli to budeš brát od DUCATI připrav si tak 1000Kč
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fuki



Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: čtvrtek 07 srpen 2008, 11:05    Předmět: Citovat

Kontakt najdeš v náhradních dílech. Mají ho na www.davaz.cz. Cena cca 300kč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radovan



Založen: 5.6.2006
Příspěvky: 96
Bydliště: Martin - Slovensko

PříspěvekZaslal: sobota 16 květen 2009, 17:25    Předmět: vymena rozvodoveho remena Citovat

Pekne video na odbornu vymenu rozvodu, tak do toho http://www.youtube.com/watch?v=mqu0aOZEhnE&feature=related , a nastavenie vole ventilov, http://www.youtube.com/watch?v=BeCpfZ3bWes&feature=related , ak to niekomu pomoze, sacie ventili (A-aspirazione) maju mat volu 0,05mm, vyfukove ventili (S-scarico) maju mat 0,10mm. Ti co ste to este nerobili davajte pozor, aby ste to nenastavili na menej, potom by ventili isli na tvrdo co by mohlo viest k strate vykonu a podpaleniu ventilov a sediel ventilov. No a guferka na ventili pasuju s felicie 1.3, felda ma zhodny priemer stopky ventilu 7mm Smile .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BigEd



Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: pondělí 13 červenec 2009, 11:50    Předmět: fotka rozvodů Citovat

Zdravím,mohl byste mi prosím na mail jrazim@centrum.cz poslat fotku rozvodů? Nám to po výměně nejede... Podle orig nastavení to jen občas střelí. Díky
dodo.st napsal:
Ja som si to pred rozoberanim nafotil, daj mail poslem ti ako som to mal ja. (rozhodne som nemal risky podla dielenskej prirucky)Po poskladani ide normalne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radar



Založen: 3.6.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: úterý 14 červenec 2009, 08:28    Předmět: Re: fotka rozvodů Citovat

BigEd napsal:
Zdravím,mohl byste mi prosím na mail jrazim@centrum.cz poslat fotku rozvodů? Nám to po výměně nejede... Podle orig nastavení to jen občas střelí. Díky
dodo.st napsal:
Ja som si to pred rozoberanim nafotil, daj mail poslem ti ako som to mal ja. (rozhodne som nemal risky podla dielenskej prirucky)Po poskladani ide normalne.


Tak se mrkni sem http://www.gilera.cz/Dokumentace/servisky.htm a stáhni si ten první dílenský manuál máš to tam všechno komplet popsané a nafocené (včetně nastavení rozvodů). Pak by neměl být problém (pokud už se Ti to teda nepotkalo)...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jimird



Založen: 1.10.2010
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: pondělí 27 červen 2011, 19:00    Předmět: Citovat

musím nastavovat ventlili,kdyxž jen měním roz. řemen
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jimird



Založen: 1.10.2010
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: neděle 10 červenec 2011, 18:56    Předmět: Citovat

tak jsem ho obědnal na davaz.cz cena i spoštou 550kš,ale posílaj do druhýho dne
dal jsem ho tam , dojel na ukrajinu a zpět po vlastní ose a motor se pořád toči a jede jak zpraku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ján Bešina



Založen: 26.4.2019
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pátek 26 duben 2019, 15:22    Předmět: Citovat

dodo.st napsal:
Ja som si to pred rozoberanim nafotil, daj mail poslem ti ako som to mal ja. (rozhodne som nemal risky podla dielenskej prirucky)Po poskladani ide normalne.




Mohol by si to nastavenie poslať aj mne? Ja som to urobil podľa rysiek ale nefunguje to. Ďakujem bcjanbesina@gmail.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist