Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


Oficiální první český registrovaný motoklub GILERA.
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> Vaši miláčci...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jarda315
Site Admin


Založen: 31.5.2006
Příspěvky: 97
Bydliště: Havlíčkův Brod

PříspěvekZaslal: středa 31 květen 2006, 21:55    Předmět: Oficiální první český registrovaný motoklub GILERA. Citovat

Zdravím, dovolil jsem si jako první udělat odkaz na stránky GILERA motoclubu v Náchodě - Oficiální první český registrovaný motoklub.

http://www.gilera.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 342
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: úterý 14 listopad 2006, 17:40    Předmět: Akualizace Citovat

Tak jsem začal po letech (asi po 6ti) pracovat na změně designu gilera stránek. Respektive zatím na hlavní stránce. Protože na ty retro webovky se už nedá dívat. Když to dobře půjde, tak snad zítra, nebo pozítří to tam hodím a počkám na reakce.
Ještě taky uvidím, jestli Pettas nepřijde s nějákou zajímavější verzí good Domluvili jsme se spolu, že se do toho příležitostně taky pustí (teda původně jenom on, protože já přeci nemám na nic čas že? Very Happy )


Hurá Mr. Green Hurá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 342
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: středa 15 listopad 2006, 17:33    Předmět: Citovat

He, tak jsem to tam dnes zkusmo hodil. Tak nevím. Kdyžtak klidně pište kritiku, ale doufám, že je to lepší, než to co tam bylo. Postupně bych rád předělal kompletně ten web, ale to bude porod. Je toho mrtě....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
pettas



Založen: 2.7.2006
Příspěvky: 158
Bydliště: Ořechov

PříspěvekZaslal: středa 15 listopad 2006, 19:44    Předmět: Citovat

jo jo přemešlím na tom ale nevím moc přesne jak to udělat aby to bylo přehledný a jasnýSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 342
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: středa 22 listopad 2006, 14:26    Předmět: Citovat

Tak jsem tam dnes zase vrazil na žádost tu mrkací vstupní stránku a zároveň jsem noblesně vyřešil problém s nefunkčním počítadlem. Wink
Taky jsem do ní přidal neonový "Gilerapage" logo - pamětníci si vzpomenou, že to bylo logo na www.gilerapage.kgb.cz v roce 2001. (čili retro)

Mimochodem našel jsem ho na www.archive.org - brutus. Archív internetu od roku 1996 (samozřejmně nekompletní), ale našel jsem tam i svoje zrušený stránky www.moto.kgb.cz a další Hurá až jsem se nestačil divit. Nebo jak vypadal seznam.cz v roce 96...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Radovan



Založen: 5.6.2006
Příspěvky: 96
Bydliště: Martin - Slovensko

PříspěvekZaslal: středa 22 listopad 2006, 22:09    Předmět: Citovat

moc pekný nový design stránky, bez toho začiatku prednej stránky s žmurkacími očami to nebolo ono Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 342
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: úterý 19 prosinec 2006, 18:05    Předmět: VÁNOČNÍ DÁREK Citovat

Very Happy TAK NA ŠTĚDRÝ VEČER PŘIPRAVUJEME (DÍKY MOC PETTASOVI) PRO VŠECHNY GILERA NADŠENCE A PŘÍZNIVCE NĚCO BÁJEČNÉHO.....

Takže se máte nač těšit! Bude to takový milý dáreček pod sromeček. Wink A rozhodně bude stát zato.


Exclamation Zůstaňte naladěni a dozvíte se víc! Exclamation



PS.: DOufám, že 24.12 nezapomenu, že je 24.12 Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
goulash



Založen: 4.6.2006
Příspěvky: 140
Bydliště: Zašová u Val. Mezu

PříspěvekZaslal: úterý 19 prosinec 2006, 20:21    Předmět: Citovat

Toš to su zvědavý.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Marco39



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 18
Bydliště: Vratimov

PříspěvekZaslal: středa 20 prosinec 2006, 00:12    Předmět: Citovat

Taky jsem zvědav co to bude za konina Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pettas



Založen: 2.7.2006
Příspěvky: 158
Bydliště: Ořechov

PříspěvekZaslal: středa 20 prosinec 2006, 19:14    Předmět: Citovat

no teste se konina to nebude Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
pettas



Založen: 2.7.2006
Příspěvky: 158
Bydliště: Ořechov

PříspěvekZaslal: neděle 24 prosinec 2006, 00:14    Předmět: Citovat

No tak je 0-11, 24.12.2006 a žádný překvapení není,ten admin snad spí, anebo že by se oddávál alkoholovým orgiim????? Ale ja sem jedno překvapení našel ale Daw me to zakazal publikovat Sad Sad Hurá Hurá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 342
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: neděle 24 prosinec 2006, 15:51    Předmět: Citovat

Orgiím se oddávám jednoznačně už od pátku nonstop - a nejen alkoholovým Hurá

Vše je připraveno, původně jsem to tam chtěl hodit až večer, ale když už, tak......


Takže můžete sosat vánoční dárek:
http://www.gilera.cz/Dokumentace/Gilera_Story_It.zip

jinak ho najdete v historii, a na hlavní stránce je napsán v novinkách.

Doufáme, že to někomu udělá radost Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
pettas



Založen: 2.7.2006
Příspěvky: 158
Bydliště: Ořechov

PříspěvekZaslal: neděle 24 prosinec 2006, 15:56    Předmět: Citovat

Dawe prosim ze muzu jeste neco pridat?? Very Happy at je srandaa Hurá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Radovan



Založen: 5.6.2006
Příspěvky: 96
Bydliště: Martin - Slovensko

PříspěvekZaslal: neděle 24 prosinec 2006, 20:27    Předmět: Citovat

Hoši to je moc krásny vianočný darček pre nás všetkých nadšencov tejto značky. Veľmi ste ma potešili, srdečná vďaka. Ja osobne sa najviac idem vykukať What na DAKAR špeciály Hurá good Hurá Hurá Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radar



Založen: 3.6.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: neděle 24 prosinec 2006, 21:41    Předmět: Citovat

Tak tentokráte jste se hoši pochlapili. Už půl roku váhám jestli se mám začít učit Italsky tak jste mě dali další pádnej důvod Smile . Teď už se nemůžu na nic vymlouvat Sad . Tak beru do packy slovník a jdu luštit. DÍKY VÁM good good good
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> Vaši miláčci... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist