Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


Regulátor dobíjení - přebíjí ????
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Branas



Založen: 22.10.2008
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: pátek 26 únor 2010, 16:12    Předmět: Citovat

je to na me moc, naky usmernovace, faze, pernamentni buzeni...sem rad ze si zvladnu natahnout elektriku ale todle je na me moc Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PájaSP02



Založen: 2.4.2008
Příspěvky: 155
Bydliště: Novosuchdolská 31,Praha-Suchdol

PříspěvekZaslal: sobota 27 únor 2010, 20:42    Předmět: Citovat

Rujek napsal:
Branas napsal:
to bych byl taky vdecnej kdybych zistil co tam je za regulator, potrebuju koupit novy, ale vim o tom pouze 14A 12V a 200W...na vape.cz je pekny vyber ale nevim jakej z nich to je moc se v tomm nevyznam Sad



ja bych to viděl na tento: http://www.vape.cz/e-shop/regulatory-napeti/A-R67/ Ty máš jakou Gileru?


Nevím jaký typ motorky máš,ale ještě jsem neviděl GILERU s jednofázovým alternátorem,já mám SP02,ta moje má v růžovým plastu zalitý altík,ale stejně mimo jiných jdou z něj 3 dráty (žlutý) do regulátoru.Mám ještě ještě jeden spálený,ten je otevřený/nezalitý a jsou tam 3 hlavní cívky.Z každé je jeden pól na kostru altíku a druhý póly cívek jsou ty 3 žlutý vodiče vedoucí až do regulátoru.Z toho bych usoudil,že GILERA má jako většina motorek 3fázový alternátor s vinutím zapojeným do hvězdy Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Branas



Založen: 22.10.2008
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: neděle 28 únor 2010, 10:42    Předmět: Citovat

me tam vedou jenom dva kabely do regulatoru, a z neho jeden na baterku a do spinacky....tak newim, budu se stim muset nekde stavit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rujek



Založen: 2.4.2008
Příspěvky: 38
Bydliště: Třinec

PříspěvekZaslal: pátek 12 březen 2010, 11:08    Předmět: Citovat

Joooo hoší závada vyřešena Very Happy kamarad ted prodával svoji Gilerku na ND tak jsem koupil jeho regler a vyzkoušel a je to tím Very Happy . S mojim reglerem motorka nešla vubec nastartovat bez baterky a ani nesvítíla a pořád baterku štavila a ted s tím kamošovým reglerem startnu i bez baterky a dokonce i svítím Hurá Dobíjení jsem měříl a hodnoty má přesně takové jk psal Zoltar takže spokojenost Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist