Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


karburátory xrt 600

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Majo



Založen: 9.10.2008
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: pátek 21 květen 2010, 18:38    Předmět: karburátory xrt 600 Citovat

Čaute mám taký problém dal som dole karburátor vyčistil som tie malé sítka čo sú pri hadičkách prívodu paliva a dal naspeť ale neviem či som tam dal správne sitič pretože moto má problém pri studenom štarte naštartuje na šup ide asi 5 sekund a zhasne a to sa opakuje aj 6 krát po sebe. Musím naštartovať a hneď vyraziť inak zhasne pokial sa trošku nezohreje motor. To mi predtým nerobila. a pri volnobežných otáčkach keď je už zohriaty motor tak niekedy moto pridá na otáčkach akoby sa zapol sitič. Nevie mi niekto poradiť čo by s tým mohlo byť??? dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pettas



Založen: 2.7.2006
Příspěvky: 158
Bydliště: Ořechov

PříspěvekZaslal: sobota 05 červen 2010, 19:08    Předmět: Citovat

mezi karburatory je propoj na bohatost smesi , tam ti netesni O krouzek. nebo na syticu to netesni, Taky sem stim bojoval
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Majo



Založen: 9.10.2008
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: pondělí 07 červen 2010, 08:06    Předmět: Citovat

no budem sa musieť na to pozrieť. Chcel som sa ťa opýtať či náhodou nemáš ešte centrálny tlmič na XRT diky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist