Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


dobyjanie

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
falcom1



Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 45
Bydliště: radôstka

PříspěvekZaslal: neděle 12 červen 2011, 21:06    Předmět: dobyjanie Citovat

mam bateriu 12v 14ah newiem či to je slabe alebo čo ale často sa stava ze toci starterom ale akoby nemala silu na iskru lebo neodpali pri tom na nakopawačku chyti na rvy šup a chcem sa spytatt ako skontrolujem dobyjanie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave20



Založen: 10.8.2010
Příspěvky: 38
Bydliště: prostějov

PříspěvekZaslal: pondělí 13 červen 2011, 20:19    Předmět: Citovat

mně dělá to samy,když je to studeny tak nechytne vubec a teply tak po pul minute toceni.Baterku mam novou.Co se tyka mereni dobijeni to zmeris snadno,nakopnes motorku ,sundas kryt vezmes voltmetr a zmeris napeti na baterce.Kdyz spravne dobiji budes tam mit tak 13,5-13,9.Proud zmeřiš tak že propojis ampermetr mezi baterku a drat co k ni vede(+).Hodnotu proudu ale nevim,ta by mela ale byt v manualech Smile Hurá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
falcom1



Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 45
Bydliště: radôstka

PříspěvekZaslal: úterý 14 červen 2011, 21:21    Předmět: Citovat

diky za info mne za studena tiez na starter nechyti aled ked ale ked odsrobujem ten rucny plyn Very Happy neviem akosa to vola ten ako keby srobicek co si s nim dostelujem otacky .. tak ten uplne powolim aby som nemal pridane zapnem sytic a na nakopawacku chytne no musim nechat poklepat lebo keby som hned pridal zdochne ..pomalinky pridavam plyn aby nezdochla ked dosiahnem vyzsie otacky uz je v poho mozem ist na vyjazd Hurá .. no bohuzial teraz cakam na nowu vodnu pumpu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave20



Založen: 10.8.2010
Příspěvky: 38
Bydliště: prostějov

PříspěvekZaslal: čtvrtek 16 červen 2011, 07:55    Předmět: Citovat

novou pumpu rikas??a kde si ji sehnal a na kolik te prisla??ja sem si ji totiz repasoval sam a jelikoz sem delal novou hridel a stacel sem tu kladku co po ni chodi remen tak mne ted nesedi rozvody a mam sani posunute o pul zubu a obcas mi to tam streli Sad kdyby si mel tu starou kladku hodila by se mi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
falcom1



Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 45
Bydliště: radôstka

PříspěvekZaslal: čtvrtek 16 červen 2011, 20:51    Předmět: Citovat

ja som to dal tiez prerobyt nemam novu. budem mat novu remenicku a staru budem asi tiez no este to nemam doma a novu hriadelku tesnenie 4 eura len cakam kedy mi to dorob.i a naco si stacal z vrchu remenicky nerozumiem Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave20



Založen: 10.8.2010
Příspěvky: 38
Bydliště: prostějov

PříspěvekZaslal: pátek 17 červen 2011, 05:49    Předmět: Citovat

Very Happy správná otázka,dělal sem to proto protoze nevim proc ale remen mi porad sjizdel smerem k motoru a odíral sem o něho,takže za mesic byl siroke asi jenom centimetr Crying or Very sad takze sem stocil kladku od pumpy a vypodlozil napinak.Ted uz to sice nedre to je pravda ale zase je ten problem co sem zminoval no Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
falcom1



Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 45
Bydliště: radôstka

PříspěvekZaslal: sobota 18 červen 2011, 12:05    Předmět: Citovat

mne tiez chodi remen po vnutornej strane remenicky ale zeby ho moc dralo tak to nie na buduci tyzden tii dam wedet ci budem mat aj ru staru remenicku alebo to odmeram a daj si vyrobit nowu a mas pokoj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
falcom1



Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 45
Bydliště: radôstka

PříspěvekZaslal: pondělí 27 červen 2011, 20:27    Předmět: Citovat

takze staru remenicku spravili mi do nej nowe sedlo vyvarili dieru a znova navrtali takze tak
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave20



Založen: 10.8.2010
Příspěvky: 38
Bydliště: prostějov

PříspěvekZaslal: úterý 28 červen 2011, 16:40    Předmět: Citovat

takže nemáš navíc Sad no co se dá dělat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist