Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


Sháním informace

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jarda



Založen: 14.6.2006
Příspěvky: 35
Bydliště: Litomyšl

PříspěvekZaslal: úterý 25 červenec 2006, 19:34    Předmět: Sháním informace Citovat

Taky mi je divné ,proč je rubrika 4taktů stále téměř prázdná.Pokud myslel
David mě - nesmažu nic,ale výzvu vuživám k prosbě Všem o rady a zkušeností . Pokouším se zatím docela uspěšně lítat na RC 125 ,ale chci přezbrojit na RC 600 .Potřebuji poradit a podělit se o zkušenosti z koupě těchto krásných strojů . Obrátil jsem se přímo na Davida a ten jako vždy ochotně radu zaslal - dík . Budu vděčný i ostatním .
Možná že nedostatek příspěvků je dán jakoby aspoň na poprve složitějším způsobem zadávání.Ale nikdo se tady snad neživí posuzováním formy příspěvků ale jde nám všem o informace od stejně "postižených" .Stará kniha byla moc fajn tak to zase rozhýbejte .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 345
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: úterý 25 červenec 2006, 19:48    Předmět: Citovat

Wink
Myslel jsem Jardu - Admina

No tak Roldo, a další.... napište co myslíte ke koupi 4T (RC600-Nordwest)

Na co si dát pozor při koupi a tak dále.

Já myslím, že je to vždycky tak trochu zajíc v pytli, ale asi bych zkusil, jestli se neuvaří, když bude delší dobu běžet v tom teple (neměla by).
Preventivně byhc vyměnil všechno spotřební, pokud bejvalej majitel není schopnej doložit co kdy měnïl.....

Jinak těžko radit, poněvadž já jsem za 6let provozu neměl na RC prakticky žádnej problém (detaily, lanka, čistění karburátoru, běžná ´držba a výměny, volnoběžka).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jarda315
Site Admin


Založen: 31.5.2006
Příspěvky: 97
Bydliště: Havlíčkův Brod

PříspěvekZaslal: středa 26 červenec 2006, 08:13    Předmět: Citovat

Co co co? Já jsem nic nemazal... Neutral A ani se tím neživím.

RE: Jarda - Stará kniha byla sice fajn, ale těch spamů, a zkoušel jsi jako nově příchozí něco v ní najít??? Tohle forum byla reakce právě na tu knihu, protože něco v ní najít, to nebylo možné. Zkoušel jsem jí číst od začátku, ale když jsem se zaměřil na nějaký problém, tak po 5 stránkách jsem zapoměl co jsem scháněl, protože to tam bylo naházený přes sebe bez ladu a skladu. Není to narážka na Davida, ale na systém diskuzních příspěvků v staré knize.
Když teď kouknu do statistiky, tak vidím kdo si jaký článek čte. Takže nemusíš číst všechno a jdeš rovnou k tomu co sháníš. Jako správný GILERISTA by jsi měl číst všechno Smile , ale znáš to.

Co se týče 4 taktu, tak bych taky uvítal nějaké informace, jak pozitiva, tak i negativa. Čas mého výjezdu na silnice se blíží, a vybírám moto. Čím víc info mám, tak tím víc nevím do čeho jít . Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist