Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


Úprava výfuku na Nordwestu 600

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jurikoo



Založen: 17.11.2010
Příspěvky: 23
Bydliště: kuřim

PříspěvekZaslal: středa 27 duben 2011, 20:27    Předmět: Úprava výfuku na Nordwestu 600 Citovat

Zdravím,tak jsem dnes do konce výfuku vyvrtal okolo výstupního otvoru osum děr o průměru 7,5 mm.Za vzniklými otvory je něco jako drátěnka,tu jsem zatlačil dovnitř aby otvory byly průchozí.Motor výrazně ožil,jde bez cukání od nějakých třech tisíc otáček,což je myslím úspěch.Zatím jsem ještě neladil směs,tedy jestli se tímto zásahem rozhodila.Zvuk je výraznější,ale neobtěžuje.Změna je to vratná,stačí céóčkem zavařit a zabrousit tyto otvory.Spotřebu jsem ještě neměřil,o dalších zkušenostech napíšu,první dojem byl jak s laďákem.Zdarec Tak už mám trochu zkušeností se spotřebou,při normální jízdě, to je kolem 5 tis. otáček jezdím do 5 litrů.Je trochu problém se seřízením karbecu,při zavření plynu to má nepravidelný otáčky,ale žádná tragédie to není.Volnoběh je v pohodě.Možná pár dírek zavařím,ještě uvidím.Dnes jsem provizorně zaslepil 5 z 8 dírek,zůstal krouťák v nižších otáčkách,motor při zavření plynu již nemá nepravidelný chod.Spotřeba při posledním tankování 4,16 litru,uvidím dál jaká bude po zaslepení těch 5 dírek.

Naposledy upravil jurikoo dne pátek 01 červenec 2011, 21:04, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave20



Založen: 10.8.2010
Příspěvky: 38
Bydliště: prostějov

PříspěvekZaslal: pondělí 02 květen 2011, 09:59    Předmět: Citovat

Cau,tak to ses drsnak,taky sem o necem takovym uvazoval.Mam RC 600 tak nevim jestli jsou ty vyfuky stejny...nicmene pak napis jestli te to zežere či ne Laughing ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lucky.lukys



Založen: 20.9.2009
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: pondělí 02 květen 2011, 20:14    Předmět: Citovat

nemelo by to přece zrat víc protoze kdyz tam das ladak tak to lip jede
ten origo vyfuk to dusí podle mého co je na tom pravdy to je asi na delsi debatu s nekym kdo tomu fakt rozumí Hurá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jimird



Založen: 1.10.2010
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: neděle 24 červenec 2011, 14:03    Předmět: Citovat

mám tam laďák s obrovskou vnitřní dírou,že to řve nehorázně a mám spotřebu jako honda transalp(na dovolený jsem tankoval stejně jako starej a novej transalp a někdy i o truchu méně) ale pozor mám tam ještě přímej filtr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dave20



Založen: 10.8.2010
Příspěvky: 38
Bydliště: prostějov

PříspěvekZaslal: úterý 26 červenec 2011, 19:22    Předmět: Citovat

to jimird: a co si nám tím chtěl jako sdělit??Lepší výkon,víc podráždění sousedi...???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist