Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


600 RC-nádrž,hrdlo nádrže

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lechi



Založen: 30.4.2011
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čtvrtek 12 květen 2011, 22:53    Předmět: 600 RC-nádrž,hrdlo nádrže Citovat

Zdravím Gileráci,tak jsem si taky pořídil Rcéčko...................

předem bych chtěl poděkovat za tyto stránky a fórum, díky kterého jsem se dozvěděl prakticky vše co jsem potřeboval. Pomalu si scháním základní věci na provoz, jelikož majitel předemnou třeba ani nevěděl že tam je rozvoďák - ten bude vypadat Rolling Eyes a že mu to nedobíjí tak jsem se na to kouknul a zjistil jsem, že tam byla baterka zapojena naopak (kostra-plus)..no masakr, vůbec nechápu že to jelo a vše krom dobíjení fungovalo??!!??
Shocked

Jak jsem se dočetl, tak problémy máme asi všichni stejné.
- gumy od karburátoru(rozpraskané) už jste něco sehnali v náhradě?
- špatné starty(mě to chytne jen když kopnu zároveň se startérem)
atd.

Nejvíc mě trápí, že se mi urvalo hrdlo nádrže, prostě ten plastový závit nádrže mi zůstal ve víčku a z nádrže čouhá jen trubka, už to musel někdo lepit, protože tam je plno nějakého silikonu, nebo lepidla. Neřešil to někdo z vás?? Nedá se koupit jen hrdlo, nebo nemá někdo naprodej nádrž????? díky za odpověď Lechi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dave20



Založen: 10.8.2010
Příspěvky: 38
Bydliště: prostějov

PříspěvekZaslal: pondělí 16 květen 2011, 11:21    Předmět: Citovat

Čau,to seš borec že sis koupil Gileru....je to celkem dobrej stroj...když mu dáš všechno co je zapotřebí tak ti pojede jak hodinky.Co se týče přírub to je tady řešeny a víčko nádrže ti určitě někdo nabídne.Vím že se dá koupit takový černý víčko který není na závit ale jenom se tam nasune(měl sem to na hondě) ale nemá přepad takže neprakticky.Jinak z vlastní zkušenosti doporučuju udělat rozvody.Už se mi potkaly a věř že origo ventil výfuk stojí 1250 Kč(naštěstí sem sehnal náhradu z passata).Jo a na starty mi pomáhá tankovat ten shell v-power jsou tam aditiva,jede to líp a chytá naprvní nakopnutí.Tak hodně šťasných km Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lechi



Založen: 30.4.2011
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pondělí 16 květen 2011, 20:01    Předmět: Citovat

Jo díky za odpověď, už jsem to vyřešil. Závit pasuje ze spojky na plastové vodovodní potrubí, tak to uřežu a nalepím na to hrdlo nádrže a hotovo. Rozvoďák už mám objednaný, olej a filtr vyměněný.....STK O.K., tak o víkendu vyrazím.
Akorát co napínací kladka u toho rozvoďáku, ta se nemění???
A ještě při jízdě tak u 6000 otáček mi to vždycky tak na sekundu vynechá, jak kdyby si zmáčkl chcípák a jede dál,nevíš co by to mohlo dělat???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dave20



Založen: 10.8.2010
Příspěvky: 38
Bydliště: prostějov

PříspěvekZaslal: pondělí 16 květen 2011, 20:41    Předmět: Citovat

Napínací kladku jako takovou něměň.To je zbytečny.Já jsem jenom vyměnil ložisko co je v ni protože začalo chrastit a kladku upl na soustruh a vyleštil.Co se tyká teho vynecháváni tak zkus seštelovat ventyly,vyčistit karbec a zapalko.Je tam snimač otaček tak jestli třeba neni zasrane nebo tak.Jinak mně nic nenapada Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist