Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


Prosim o radu Gilera 600 a jeji EL

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jeremy Tdi



Založen: 28.7.2011
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pátek 29 červenec 2011, 07:23    Předmět: Prosim o radu Gilera 600 a jeji EL Citovat

Problem zakoupil jsem Gileru 600 rc ale puvodni majitel tam choticky vytrhal komet el tak bych potreboval vedet par informaci kde co zapojit aby to jelo bez baterky a bez veci kolem jako jsou svetla starter dekuji za pomoc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PájaSP02



Založen: 2.4.2008
Příspěvky: 155
Bydliště: Novosuchdolská 31,Praha-Suchdol

PříspěvekZaslal: sobota 30 červenec 2011, 07:24    Předmět: Citovat

Koukal jsi na hlavní str.Gilera.cz : jednotlivý typy až dole Servisní příručky a tam je nějakej manuál pro 4T
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jeremy Tdi



Založen: 28.7.2011
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: sobota 30 červenec 2011, 11:46    Předmět: Citovat

koukal i neco stahnul ale moudrej z toho nejsem kor kdyz to je vse v italstine potreboval bych jen vedet kam jaky drat zapojit ze zapalka ty 3 stejne barvi jsou mi jany asi jasny to je dobijeni jen nevim jestli ve vsech ma jit proud pri nakopnuti ale pak jsou tam dve ze snimace otacek ty nevim a pak z te cerne krabicky co je tam 5 dratu a na inducku aby to hodilo jiskru nemam tam el starter ten je sundanej kvuli vaze stavim to jako crossku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PájaSP02



Založen: 2.4.2008
Příspěvky: 155
Bydliště: Novosuchdolská 31,Praha-Suchdol

PříspěvekZaslal: sobota 30 červenec 2011, 13:44    Předmět: Citovat

Mám 125 SP,ale u mě je to :
Relé dobíjení : má u jednotlivých konektorů symboly,já mám z altíku jen 2 žlutý,každý zapojený do konektoru s vlnovkou,vedle by měl být ze svazku od spínačky rudo/černý (spínaný plus) symbol spínače a ještě vedle rudý (stálý plus)- označený plusem.

Bílý - od neutrálu a někde u indučky přijde zapojit k bílýmu ze svazku od palubky
černý - na indučku (u mě na menší ze dvou konektorů)
světle modrý - na indučku (silnější konektor) a zároveň se spojí s Světle modrým ze svazku vedoucím vpravo do řidítek ke chcípáku

-na těch 3 žlutejch (měřeno mezi sebou)dle otáček lítá nahoru/dolu střídavý napětí a regulátor to ureguluje na 13,5-14,5 V stejnosměrných
-já tu žádnou černou krabičku nemám,jó vlastně je tam u indučky relé pro startér,poznáš ho,že má větší konektory než klasický autokonektory.

Snad ti info pomůže,cao
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave20



Založen: 10.8.2010
Příspěvky: 38
Bydliště: prostějov

PříspěvekZaslal: pátek 05 srpen 2011, 20:43    Předmět: Citovat

hele nevím co nechápeš bobina=cívka,schémata jsou tam i v angličtině navíc google translator si s tím poradí....tak good lock
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist