Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


chlazení sp 02

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jurikoo



Založen: 17.11.2010
Příspěvky: 23
Bydliště: kuřim

PříspěvekZaslal: neděle 20 únor 2011, 18:47    Předmět: chlazení sp 02 Citovat

Zdravím,mám neoriginální termostat a ten otevírá při skoro 90stupních.Na teploměru je při tom skoro maximum,neměl by originál otvírat při nějakých 60 stupních ,aby tam byla rezerva?Nevím ,jestli nemám někde chybu.Teoreticky při zavřeném termostatu jde voda krátkým okruhem znovu do hlavy,při otevřeném delší cestou přes chladič,ale krátký okruh mám též nalno otevřený.Tak nevím,jestli si to voda nezkracuje tím krátkým okruhem.Podle mě by měl být ten krátký po otevření termostatu zavřený aby voda musela všechna přes chladič.Opravte mě ,jestli se mýlím.Dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PájaSP02



Založen: 2.4.2008
Příspěvky: 155
Bydliště: Novosuchdolská 31,Praha-Suchdol

PříspěvekZaslal: neděle 20 únor 2011, 19:57    Předmět: Citovat

Ahoj,předně,jak víš,že ti termostat otvírá při 90 st ?
Druhak,90 st se mi jeví ok,u moderních aut leze teplota ke stovce a např škodovky mají termostat na cca 88 st.Ale 60st určitě nee.Teplota otvírání je vyražená na termostatu.
Těžko ti na dálku poradím,ale buď ti neotvírá úplně a nebo máš někde u termostatu vzduchovou bublinu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist