Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


plasty na rc 600

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cerww



Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 13
Bydliště: beroun

PříspěvekZaslal: úterý 16 březen 2010, 07:14    Předmět: plasty na rc 600 Citovat

poradte prosím kde seženu nebo kdo prodá pasty díky cerww@seznam.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cerww



Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 13
Bydliště: beroun

PříspěvekZaslal: neděle 11 duben 2010, 15:44    Předmět: čau kdo má zájem o plasty na rc tak ad se ozve Citovat

nechávám si dělat kopita na plasty a zároven i ty plasty jelikož se nikde nedají sehnat. můžu si jich nechat udělat více tak kdo má zájem.
mohou být laminátové nebo plastové
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Branas



Založen: 22.10.2008
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: pondělí 12 duben 2010, 10:44    Předmět: Citovat

kde to tvoris? potrebuju si nechat udelat plexi na kz-tko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cerww



Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 13
Bydliště: beroun

PříspěvekZaslal: pondělí 12 duben 2010, 10:54    Předmět: Citovat

nechávám si to dělat v laminátovně v Berouně dělají tam lodě a dělají i svařují a opravují plasty.Ale chce to kopyto aby to mohli udělat podle něčeho. jelikož mám RCčko tak sem pozbýral kousky plastu dal do hromady a udělal kopyto. a oni mi to udělaj. nic jinýho sem nezjištoval myslim že to ale udělaj všude kde dělaji lodě nebo s laminátem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tosa



Založen: 7.7.2010
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: středa 07 červenec 2010, 20:19    Předmět: Citovat

cerww napsal:
nechávám si to dělat v laminátovně v Berouně dělají tam lodě a dělají i svařují a opravují plasty.Ale chce to kopyto aby to mohli udělat podle něčeho. jelikož mám RCčko tak sem pozbýral kousky plastu dal do hromady a udělal kopyto. a oni mi to udělaj. nic jinýho sem nezjištoval myslim že to ale udělaj všude kde dělaji lodě nebo s laminátem.


čágos jak jsi na tom s těmi plasty? Povedlo se ti to?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
usererror



Založen: 6.5.2010
Příspěvky: 5
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: úterý 13 červenec 2010, 23:50    Předmět: Vyroba plastu Citovat

Cabas mam v planu si nechat vyrobit plasty na Nordwst a RC600C, puvodne sjem to chtel delat jen pro sebe a rucne,ale nemam cas ani na to,tak jsem zacal zjistovat kolik co stoji,kde by to udelali apod. zatin nic neurciteho. Ale Ja osobne si budu delat 4 kompletni plasty, kdyby nahodou chtel chtel nekdo taky at mi napise soukromou zpravu lze se dohoudnout na tom ze jich necham vyrobit vic a dle potreby sady nebo jednotlive kusy odprodam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
falcom1



Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 45
Bydliště: radôstka

PříspěvekZaslal: středa 15 červen 2011, 21:25    Předmět: Citovat

nazdar uz si to dal robit mal by som zaujem lebo ja tiez nemozem nikde zohnat potreboval by som hlavne predne bocne a zadny blatnik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jimird



Založen: 1.10.2010
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: neděle 10 červenec 2011, 19:06    Předmět: Citovat

bez kopita jeden kus budete dělat věčnost
pokuď bude dobrý kopiti,tak to udělá každej a hnet a hlvně to bude vypadat a neusí se to tolik vyrovnávat tmelem

jednou jsem si přední levý plast dělal z laminátu bez kopita - vysledek po vzhledu byl jak origo,ale za barvou se skrývalo snat 2kg hliníkovýho tmelu,ale to bylo před 8lety

Ted jsem dělal vyšší přední masku jak na dakar,aby na mě tolik neičelo a bylo kam přidělat lešení na navigaci přídavnej tachometr teploměr atd..
a výsledek němá chybu,ale několikrát jsem to uřezýval a dělal znova aby to bylo rovně a rovný,abych tam dal tmel jen na vyrovnání lainátu a ne na obr prohlubne a nerovnosti
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist