Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


Pozna nekdo motor?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DaveN



Založen: 13.6.2011
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: pondělí 11 červenec 2011, 18:40    Předmět: Pozna nekdo motor? Citovat

Pozna nekdo typy motoru,ze ceho to je?Smile


cisla jednoho jsou 558ccm 227 a druheho 491,9 ccm 215 .
Dle starteru vypada pravy jako Nordwest,mam to tam stejne.ALe zase NW meli zlate kartery,ne?

Ma nekdo nejaky typ,na co si dat pozor pri koupi nahradniho motoru? jak ten levy vyzkouset? nandat na to kable,karbece z me motorky a zkusit to natocit vne ramu? rozebrat me to majitel asi nenecha.mozna tak protocit nakopavackou,pripojit na starter elektriku a zkusit volnobezku...proradit kvalty.Vic me nenapada. Neutral
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jimird



Založen: 1.10.2010
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: pondělí 11 červenec 2011, 20:21    Předmět: Citovat

hlavně ten druhej motor má přetrženej rozvoďák a to o něčem vypovídá a asi bude potkanej a ještě má rozbítý výko magnetu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DaveN



Založen: 13.6.2011
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: pondělí 11 červenec 2011, 20:25    Předmět: Citovat

tak jasny,to jsem si vsiml hned.Zajimam se spise o ten levej Smile. z praveho max tak vykuchat volnobezku/pumpu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
compicek



Založen: 23.8.2010
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: úterý 12 červenec 2011, 06:12    Předmět: Citovat

ten pravý je z dakoty. je tam vidět trubka od hydr. spojky. XRT má lanko. Nordwest bude ten nalevo. Jinak zkusit prošlápnout jestli jde protočit a jestli má tlaky. Pak bez svíčky protočit rychleji, když v něm něco zaklepe tak je špatná klika. Baterkou můžeš vyzkoušet startér a volnoběžku. Řazení je jasný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DaveN



Založen: 13.6.2011
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: úterý 12 červenec 2011, 20:14    Předmět: Citovat

Tak jsem si ho dovezl domu. Za 6k cely motor,karburatory,vyfuk origo,zadni kyvku,nadrz plastovou a zadni zlumic.
starter toci pekne,kompresi to ma,klika vuli nema.Akorat to bylo jen tak polozeny v dilne bez ucpaneho sani/vyfuku,takze kdyz jsme to otocili starterem,tak to kychlo neuveritelny bordel ven.
takze celkem happy,ze mam doma velkou zasobu dilu zase Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radar



Založen: 3.6.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: středa 20 červenec 2011, 18:31    Předmět: Citovat

DaveN> Tak teď jsi mě trocha nasral ten motor jsem měl vyhlídnutý taky, s tím prodejcem jsem mluvil teď když už byl motor pryč. Ale potřeboval bych aspoň rychlou radu: Nevíte někdo jaké průměry ventilů má ta Dakota 500 co je napravo? Já sháním jen ventily do RC 600 a potřebuju vědět jestli mají stejný průměr jak 500ccm???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Radar



Založen: 3.6.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: středa 20 červenec 2011, 18:35    Předmět: Citovat

DaveN> Jo a jinak tento motor co jsi koupil není Nordwest ale na 200% RC 600 protože úplně stejný mám ve svojí RC 600 (dělali se totiž i modely RC 600 bez nakopávačky jen se startérem) a pozná se to taky podle toho pomocného rámu pod motorem, protože ten Nordwest nemá a má jenom takový plastový černý kryt motoru a RC 600 má na tom rámu ještě originál ten hliníkový šustplech.

P.S.: Jo a tu plastovou nádrž jsi mi mohl taky nechat GRRRRR Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 4 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist