Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


STŘEDOVĚKÁ KRČMA - Dětenice

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> Aneb co se nikam nevešlo - plkání, keci, a další činnosti...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jarda315
Site Admin


Založen: 31.5.2006
Příspěvky: 97
Bydliště: Havlíčkův Brod

PříspěvekZaslal: sobota 21 říjen 2006, 17:57    Předmět: STŘEDOVĚKÁ KRČMA - Dětenice Citovat

Takže jsem se vrátil z výletu, a fakt jsem byl uchvácenej prostředím, vystupováním personálu a hlavně jídlem good . Jo jí se tu pouze rukama.
Tip jsem na šel na netu, a fakt se mi tam líbilo. Kdo má rád atmosféru středověku, tak bude nadšenej.



Můj dlabanec - "Hnáta z exotického ptáka, pštrosí steak s česnekovou a povidlovou omáčkou s bramborou ve stříbrném obalu, pecínek chleba" celkem váha 250g.
Fotil jsem to když už jsem začal baštit Very Happy .




Prostředí je opravdu dobrý působivé, a umocňuje ho ještě středověká hudba.


Lepší je, když se podíváte na oficiální stránky krčmy. POZOR!!! Úvodní videoklip je velký, ale doporučuji ho každému shlédnout, aby si udělal představu o co tam jde.
http://www.krcmadetenice.cz/krcma.php

Jo a tady je poloha Dětenic na mapě - je to bod "2".
http://www.mapy.cz/?query=detenice&portWidth=938&portHeight=739&zoom=5&mapType=base&centerX=135549861&centerY=134989697#centerX=134793550@centerY=136946022@typ=base@zoom=9@vizType=none@vizIds=none

Až zkouknete ty oficiální stránky, a prohlédnete program, tak bacha na naplánování návštěvy. Na stránkách to vypadá že program je každy den mimo zavíracích dní,
ale skutečnost je, že program se koná každý pátek a sobotu od 19 hodin. Bacha jsou nutné rezervace na program!!
Na náměstí je hotel s možností ubytování, ale to jsem nezjišťoval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ivan
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 14 březen 2007, 19:47    Předmět: krcma Citovat

Byvala tam delala o letni brigade... Very Happy trosku entradicni hospoda
Návrat nahoru
Bageta



Založen: 11.6.2016
Příspěvky: 1
Bydliště: Bydlím ve Vršovicích.

PříspěvekZaslal: sobota 11 červen 2016, 10:22    Předmět: Citovat

Funguje ještě?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> Aneb co se nikam nevešlo - plkání, keci, a další činnosti... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist