Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


Gilera RRT 125 Nebraska - těsnění pod hlavou.

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michal
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 15 červen 2006, 11:44    Předmět: Gilera RRT 125 Nebraska - těsnění pod hlavou. Citovat

No ted nedavno me prasklo tesneni pod hlavou, zacalo to fusat vodu ve vyzsich otackach.Orig. tesneni nemohu sehnat neznate nejakou firmu nejlepe na Jizni Morave co dela tesneni.Jsem cosi slysel o Zline. Jinak jeste bych ctel jestli nemate nekdo motor treba z RC 125 na prodej jsou stejne,tak bych si ho chtel jeste jeden poridit, uplne nej by bylo kdyby byl prevrtany na 160ccm nebo aspon valec s pistem 160 a hlavou abych to mohl dat na tento motor. Diky Michal
Návrat nahoru
goulash



Založen: 4.6.2006
Příspěvky: 140
Bydliště: Zašová u Val. Mezu

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15 červen 2006, 15:24    Předmět: Citovat

paolo ma v ceniku tesneni CENTAURO... Zkus se podivat tam www.paolo.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
David
Moderátor


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 342
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15 červen 2006, 16:35    Předmět: Motor RC 125 - RRT 125 Citovat

Už si na motor na RRT moc nepamatuju, viděl jsem ho jen jednou a před pár lety, ale vzhledem k tomu, že RRT je kolem rv 88 a RC jsou i 94, tak typuju, že tam budou záludnosti, který záměnu vylučujou.
Úchyty do rámu jsou na všech 125ccm motorech stejný, ale např. jsou různě řešený zapalování, tzn. že pokud budu chtít přehodit motor z R1 do RC (nebo naopak), je potřeba předělat elektroinstalaci (měl jsem RC 125 zadřený, chtěl jsem tam dát dobrej motor z R1 125, kterej jsem měl v záloze).
Spíš bych tipoval, že RRT bude mít motor stejnej (nebo skoro stejnej) s R1.
Orientuj se podle roku výroby. Motory stejných dat jako na RRT budoü bez problémů.
Pak jsou ještě rozdíly v sání, ale pokud je motor s karburátorem, tak je ukradený do jakýho rámu ho dáváš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist