Obsah fóra GILERA motoclub GILERA motoclub
Fórum pro příznivce motocyklu GILERA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Gilera motoclubDomovská stránka klubu   RegistraceRegistrace 
 Předpověď počasí   Vzkazník - ChatVzkazník - Chat   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 


Gilera RX arizona 250

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dyno



Založen: 31.5.2007
Příspěvky: 17
Bydliště: Valbys u Rožnova p.R

PříspěvekZaslal: sobota 22 prosinec 2007, 23:09    Předmět: Gilera RX arizona 250 Citovat

Zdravím,nevíte někdo nahodou co to je za el.díly a jak příjdou zapojit. Hlavně teda asi ta řídící jednotka?? Děkuji za odpovědi. Chci si spravit tu Gileru a nevím jestli je v mých silách dát do kupy originální elektriku,nebo to mám překopat komplet podle sebe...Ale prvně potřebuju vědět co mám a co mi chybí..




Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
goulash



Založen: 4.6.2006
Příspěvky: 140
Bydliště: Zašová u Val. Mezu

PříspěvekZaslal: pátek 28 prosinec 2007, 20:01    Předmět: Citovat

Zdarec, tak to máš uuplně jinou elektriku než já.. Řekl bych že to první je indučka i z řídící jednotkou dohromady.. Ale to by zase mělo asik víc vývodů.. Ten černý Eltel jsem měl v elektrice taky, ale dodneška nevim co to je... Chybí mi tam regulátor, možná ta druhá fotka, ale to je na regulátor dost malé a taky na nich bývá chladič.. Vím, že novější Gilery GFR atd. měly už indučku i z řídící jednotkou.. Ale těžko říct jestli to bylo stejné jak u tebe...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Dyno



Založen: 31.5.2007
Příspěvky: 17
Bydliště: Valbys u Rožnova p.R

PříspěvekZaslal: neděle 30 prosinec 2007, 21:03    Předmět: Citovat

Čao,tak ten první a poslední obr. to je určitě řídící jednotka+indučka,protože dívej sem
http://www.scootland.cz/eshop/?id=246010070&cat=59&SID=3de0c5f9afe4506a6b17410b60352275&SID=3de0c5f9afe4506a6b17410b60352275

Ale ještě bych potřeboval vědět co kam připojit na té CDI (to je hlavní),ale stejně bude asi v kaši si myslím.
To jsem si taky říkal,že by to mohl být regulátor napětí,ten obr.3.Zespodu to má chladící plošku,ale zase vývody???
Hlavní je ta CDI, regulátor by se možná už nějak počekoval,víš...
Jinak Dík

A kdyby někdo jiný věděl nebo tušil,byl bych moc rád Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra GILERA motoclub -> 2 takty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Počasí

TOPlist